Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bátyám barátnője folyamatosan...

Bátyám barátnője folyamatosan engedi a vizet, miközben wc-n van?

Figyelt kérdés

El akarja nyomni a pisilés hangját? Vagy mi?

2-3 percig csak folyik a víz a semmibe, úgy hogy annyit ér el vele, hogy tudom, hogy nem csak kezet mosni ment be a fürdőbe.


Szóval amúgy csak az ajtó hangra figyelnék fel, és nem érdekel igazán, hogy ki mit csinál, de így meg egyértelműen tudom, hogy wc-zik, és pont az ellenkezőjét éri el annak, mint amit szeretne.


(Már ha egyáltalán jó irányba tapogatózok a céljait illetően)


Miért csinálja ezt? Más is csinálja ezt?

Rákérdezzek a bátyámnál? Eléggé környezettudatosak vagyunk, bár gondolom ő is tudja ezt a szokását. Ami így még furább, mert már azt sem szeretjük, ha feleslegesen akár 10 másodpercig folyik a víz.


2018. máj. 25. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tőle kérdezitek meg?


Amúgy valószínű a hangokat akarja elnyomni. Nekem lakótársam rendszeresen zenét nyom be a wc-n, amivel nem fedi el a fingást, de legalább hülyén is jön ki hogy szól a zene a budiból :D

2018. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
azt meg hogy? tobbszor huzza le egymas utan?
2018. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Küldd el neki üzenetben:)

https://www.youtube.com/watch?v=aJaZc4E8Y4U

2018. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy a hangokat akarja elfedni. Én meg a sorozatomat ordíttatom “olyankor”. Ne neki szólj, nagyon megalázónak érezné, tesóddal beszéld meg.
2018. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy nem mer hangosan fingani nagy dolog közben.


Vagy a víz számlát akarja megdobni egy kicsivel, de az első opció az valószínűbb :D

2018. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy kulázik? :D
2018. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, miért kell szégyellni egy természetes dolgot.
2018. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony szólnék neki, hogy nem ingyen van a víz, szóval befejezheti a többször percekig tartó folyatását.
2018. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én speciel azért engedem a vizet, ha bent vagyok, legyen az oka bármi (kivéve zuhanyzás), mert olyan a kollégiumszobám, hogy két szoba használ egy fürdőt, és a másik szoba ajtaját a fürdőből értelemszerűen nem tudom bezárni. És észrevettem, hogy egy gyors kopogás után már nyitnak is be. Így inkább zajt csinálok (ha telefon nálam van, akkor zenét), hogy tudják, hogy ott vagyok, és ne legyen kellemetlen.


Lehet akár ez is nála az ok, vagy a hangok.

2018. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaja. Vigyen magával telefont, és hallgasson rajta zenét vagy videót vagy valamit. Elég gáz ez a vízfolyatás.

Mondjuk az is lehet, attól jön meg az inger, nem? Sokaknak beindul a pisilési inger vízcsobogásra. Lehet, vmi szervi nehézség van.

2018. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!