Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 175 cm magas nagyon...

Ha egy 175 cm magas nagyon vékony lány jár egy 2-3 centivel alacsonyabb átlagos testalkatu fiuval, az nagyon furcsan nez ki?

Figyelt kérdés
Engem annyira nem zavarna de sokan mondják körülöttünk hogy elég furcsa pár vagyunk

2018. máj. 27. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha a srácot ennyire zavarná, nem jöttek volna össze.
2018. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
őt láthatóan egyáltalán nem érdekli. de én sajnos mindig olyan voltam h nagyon erdekelt a mások véleménye, minden téren
2018. máj. 27. 14:55
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Erről pedig szokj le.. Tönkre fogod tenni magad. Olyan nincs, hogy mindig mindenkinek megfelelsz.
2018. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha titeket nem zavar, akkor mit érdekel mások véleménye? Akinek van egy kis esze, tudja, hogy egy pár boldogsága, és a kapcsolat úgymond sikere nem ezen múlik.
2018. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 nemaRendőrség ***** válasza:
32%

Két dolog:

1. Ha nem zavarna téged akkor nem írtad volna ki a kérdést.

2. Ha ezzel a három kommenttel el tudtalak bizonytalanítani akkor nagyon gyenge lábakon áll ez a kapcsolat

2018. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
jó. én csupán vizuális szempontból kérdeztem hogy mások szemében vajon kíülről hogy nézhetünk ki. egyébként egyáltalán nem bizonytalanítottál el, nagyonis stabil a kapcsolatunk. ha az a célod hogy elbizonytalaníts, és csak ezért irkáltál, akkor nem tudom mi ertelme volt
2018. máj. 27. 17:50
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Kezd a hócipőm tele lenni ezekkel a "magasságmániás" kérdésekkel. Nekem az ismerőseim és rokonaim között is vannak párok, ahol a nő a magasabb és nem is mindig csak 2-3 centivel. Van köztük olyanok, akiknek már felnőtt gyerekeik vannak. Keresztapám, 5-6 centivel is alacsonyabb volt keresztanyámnál, megis felneveltek két gyereket.
2018. máj. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ja, persze az is igaz, hogy őket nem érdekelte mások véleménye. Te ugyan azt írod, hogy "nem zavar annyira", de azért az, hogy erről kérdést írsz ki, nem erről tanúskodik.
2018. máj. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha zavar a kerdes akkor nem kell valaszolni. Jó szemetek vagytok itt jónéhányan
2018. máj. 28. 17:56
 20/21 anonim ***** válasza:

Semmi furcsa nincs benne, sok ilyen párt is látni, mellesleg ez csak kettőtökre tartozik.

Ami itt egyedül zavaró tényező, hogy téged ennyire érdekel és befolyásol mások véleménye.

2018. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!