Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a kettősség az...

Miért van ez a kettősség az életemben?

Figyelt kérdés

A fő téma a munka és a párkapcsolatok. 26 éves nő vagyok.


Nemrég váltottam munkahelyet(ez a második hely ahol dolgozom) és azt vettem észre, hogy munkaerőként iszonyatosan meg vagyok becsülve. 2 helyen is dolgozok párhuzamosan és a mellékállásomban is szétszednek, hogy miért nem megyek.


Ha meg párkapcsolatokról van szó, akkor meg egy darab szemét vagyok, amit kidobnak a kukába, ha már nem kell.

Nem gondolnám, hogy magánemberként kevésbé lennék értékesebb, mint munkaerőként, vagy hogy olyat tettem, amivel kiérdemeltem volna ezt. Alapjába véve azért kedvelhetnek meg udvarolnak is szóval olyan szempontból nincs rossz dolgom, hogy nem vesznek észre, de úgy tűnik, hogy vagy nem érdekli az embereket, hogy felfedezzék mások értékeit vagy tényleg ennyire elkorcsosult a világ és mindenki csak használati tárgyként tekint a másikra.


2018. máj. 27. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van ilyenek az emberek igen ez a világ egyre elkorcsosul, ha nekem lenne egy nő az életben és szeretném is akkor soha nem dobnám el, de hát neked legalább össze jön valami az életben mondjuk nekem is de én már lassan fel adom, te ne tedd ezt, egyszer meg fog találni a szerelem, nem ismerlek de tudom sikerülni fog és nagyon boldog leszel :-)

20F

2018. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom milyen lehet ez neked, átérzem ezeket a dolgokat.

Szerintem közelìtsd meg máshogy ezeket a helyzeteket.A szingli életnek is vannak előnyei, használd ki. Előbb-utóbb nálad is beköszönt majd a szerelem.

Ez az iszonyatos megbecsülés szép gesztus a részükről, gondolom nem mindenkinek osztogatják.

2018. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!