Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek ha kiderülne,...

Ti mit tennétek ha kiderülne, hogy meleg az Édesapátok és majdnem 20 éven keresztül voltatok átverve?

Figyelt kérdés
Én ezt valahogy nem tudom feldolgozni. Számtalan kérdés a fejembe. Egyszerűen nem megy. Egy hazugság volt idáig szinte az életem.
2018. máj. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

az ő élete volt hazugság, nem a tiéd


ne rinyálj már

2018. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé meglepődnék, de figyelj... vannak homoszexuális emberek a társadalomban, és nem tehetnek róla. De ez nem egy halálos betegség, vagy nem egy olyan állapot ami miatt kevesebb lenne.


De miért volt hazugság az életed? A homoszexualitás nem fekete-fehér a tévhitekkel ellentétben, tehát édesapád is vonzódott egy ponton édesanyádhoz ugyebár.

2018. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Ismerek ilyen pasit, 2 gyerek és 25 év házasság után közölte, h ő biza meleg.

Kiváltképp a 20-as korosztályt kedveli, keresi is a társaságukat, amúgy meg a gyerekei is épp ennyi idősek. Kibszott beteg dolog.

2018. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos, hogy vonzódott az anyjához. Ismerek olyan leszbi nőt aki kamaszként azért feküdt le fiúval mert menekült a tudat elől, hogy ő leszbi. Közben meg undorodott a sráctól csak próbálta kiszexelni magából ezt a dolgot, hátha attól hetero lesz. Hát nem lett.
2018. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
96%

Én nem foglalkoznék ilyen dolgokkal, ő nevelt, ő segített,mindíg mellettem ált, semmiben sem más apaként mint más.

(Inkább azzal foglalkoznék hogy anyukám hogy viselné ha még ő sem tudta ^^')

Amúgy igen, nem te lettél átverve, hanem saját magát verte át ezzel, viszont ugyan olyan teljes értékű apuka mint mindenki más

2018. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez merőben a szitutól függene. Nincs infó az apa és anya kapcsolatáról... Ha összejött egy gyerek, meghalt/elment az anya és az apa jól felnevelte a kicsit, akkor igazán nem tudom, mit számít a dolog.

Ha nem 100% homoszexuális (ez azért ritka, ahogy a 100% heteró is) s volt vonzalom az apa és anya közt, az más, mintha ténylegesen becsapta...

Nagyon széles a spektrum, de a legtöbb esetben azért jelentene némi sokkot, legrosszabb esetben pedig elég nagyot is és nem bocsátanék meg neki, de alapvetően ez az apa és az anya dolga. Mégis mi közöm van az apám szexuális orientációjához? Amíg nem csapja be és csalja meg miatta az anyámat, ugye. Vannak érdekes dolgok, nyilván volt a világtörténelem folyamán olyan eset, hogy a nő tudott a dologról s belement.

2018. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Én nem érezném azt, hogy átvert. Attól hozzám még ugyanúgy viszonyult volna, ha nyíltan meleg is, hiszen az apám. Az életének egy olyan része vagyok, ahol (szerintem) nem releváns, hogy milyen nemi identitása van.

A helyedben beszélnék vele. Tedd fel neki a kérdéseidet, de ne légy vele túl kemény. Ez nyilván neki sem könnyű, sőt! De muszáj megbeszélnetek, ha nem akarod elveszíteni.

2018. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
És akkor te hogy születtél?? Nem lehet meleg max biszex.
2018. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!