Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 26 éves férfinak még...

Ha egy 26 éves férfinak még soha nem volt barátnője akkor miért hiszik azt az emberek automatikusan róla hogy meleg?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Nem születtem helyesnek, ki gyúrva sem vagyok és nem értek a nőkhöz se. Elég ha rám néz valaki ez mind latszik is rajtam. Akkor mit kell azon csodálkozni hogy nincs barátnőm és soha nem is volt? És minek jönnek nekem a családdal meg gyerekekkel amikor már 10 ével ezelőtt is megmondtam nekem nem kell gyerek és nősülni sem szeretnék soha. Egy barátnő viszont jól jönne de ilyen állapotban mégis hogyan lehetne?? Társkeresőkön is jártam ott se sikerült. Normális embernek lehetne annyi esze hogy nem azért nincs barátnőm mert én nem akarok hanem azért mert egyszerűen nem megy a dolog és kész. Pedig válogatós sem vagyok de a kutyának se kellek. Mondjuk tény az élet más területein sem vagyok sikeres, semmiben se, szóval nem kell csodálkozni hogy ez van sajnos.

2018. máj. 27. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Több meleg van, mint az ilyen szinten szánalmas ember. Bocs
2018. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert szűklátókörűek. Nem gondolnak bele, hogy más oka is lehet az egyedüllétednek.
2018. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 nemaRendőrség ***** válasza:
13%
Takarodj egy gyúrni, ne itt siránkozz...
2018. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Regen gyúrtam itthon de semmi értelme nem volt. Akármennyit edzek akármennyit eszek akkor is igy maradok. Rossz genetikával áldott meg a sors, nem is érdekel már a gyúrás se mert nincs változás.
2018. máj. 27. 15:12
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Ja, mert nyilván még egyetlen egy ronda férfinak sem sikerült soha barátnőt találnia... az utcán is csak a Casanovák oldalán lehet nőt látni... nyilván. Elmehetsz melegebb éghajlatra a szánalmas siránkozásoddal. Még ha egy tizessel fiatalabb lennél, azt mondanám rendben van ez a rinyáló hozzáállás, de azért mindennek van határa.
2018. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
26 év alatt nem sikerült megtanulni, hogy nem érdemes más idióták véleményével törődni?
2018. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemaRendőrség ***** válasza:
43%

"Regen gyúrtam itthon de semmi értelme nem volt. Akármennyit edzek akármennyit eszek akkor is igy maradok. Rossz genetikával áldott meg a sors, nem is érdekel már a gyúrás se mert nincs változás."


Szánalmas vagy. Csak kifogásokat keresel meg itt siránkozol. Menj el edzőterembe, találj ott egy gyúrócimbit aki bevezet a rejtelmekbe. Ha nem épp gyakorlat közben zavarod meg végtelenül segítőkész lesz.

2018. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hat én ilyen magamfajtát még nem láttam nővel sose. Akiket látok azok mind jobbak nálam. Az ilyenek meg mint én azok meg szintén egyedül vannak szerintem.
2018. máj. 27. 16:00
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

"Elég ha rám néz valaki ez mind latszik is rajtam."

Az ilyen emberekről nem gondolják, hogy melegek. A környezetemben van rossz adottságú, ronda srác és senki sem gondolja melegnek. Inkább igénytelennek.


"Regen gyúrtam itthon de semmi értelme nem volt. Akármennyit edzek akármennyit eszek akkor is igy maradok. Rossz genetikával áldott meg a sors, nem is érdekel már a gyúrás se mert nincs változás."

Biztos én is le leszek pontozva, de egyetértek a #7-essel. Nem vágom minden kérdés alá, hogy a kérdező csak panaszkodik és kifogásokat keres, de itt tényleg erről van szó. Edzem. Az egyik haverom eljött velem edzeni. 2 hónap után lekopott, mert nem lett elég izmos... Pedig ő keményen edzett állítása szerint. Nála ez azt jelentette, hogy a max súlyokba, amiket bírt, belenyomott kettőt, fújtatott 10 percig a gyakorlatok között, aztán az edzésterv felét meg sem csinálta. És ahogy mondta: Ő hiába edzett keményen, nem volt semmi értelme és brühühü, neki rossz.

Normális edzésem után fél évvel már sokkal több lány nézett meg az utcán.

2018. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell feleség, nem kell gyerek, csak egy nő kéne...


Feladtad a leckét, ugyanis a nőnek meg nem arra kell a férfi (úgyse vonzódik hozzá úgy) hanem hogy előteremtse számára a megálmodott otthont és a gyerekeket.


Amúgy még az a jobb, amikor melegnek hisznek, és leszállnak rólad, mint amikor lúzernek néznek, és a mikor csajozol márral szekálnak.

2018. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!