Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan scanneljek boldogabban...

Hogyan scanneljek boldogabban ezen a szép napon?

Figyelt kérdés
Apa kiadta a szombatomra itthoni feladatra egy kb 600 oldalas könyv gépbe scannelését.. Már 150 megvan, 2 órája scannelek. Viszont a zenehallgatás unalmas már és filmet mellé nem nézhetek. Levegőzni sem mehetek ki mert neki azonnal kell, 100 oldalnként vehet 5 perc pihenőt. Pedig ma egész nap kint akartam lenni a kertben vagy érettségire tanulni, ez most nagyon rosszul ért mert nem mondhatok nemet. Hogyan csináljam ezt boldogabban hogy gyorsabban elrepüljön ez a sok óra?

2018. ápr. 21. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

találd ki az automata verziót amíg végzel :)


én ezt szoktam játszani

2018. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ez a te életedből még csak egyetlen nap. Tied lesz az egész nyár!!! Ellentétben a felnőtt emberekkel, akik a nyarakat végig kell hogy dolgozzak, 1-2 hét szabadság van.
2018. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is ma munkanap van, senki nem üldögél a kertben elvileg... :)
2018. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, valami játékot fejben kitalálok amit az első írt xd igaz, hogy ma munkanap van de suliból fáradtan hazaérve elég rossz ez xd
2018. ápr. 21. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Először nezd meg hogy az ncore-on vagy máshol a neten fenn van e a könyv. Ha nincs akkor jó munkát. Esetleg tanulj közben nyelvet.
2018. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem unod még a 600 oldalakat kell scannelni kérdéseket?
2018. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg édesapádnak, hogy óránként 600 forintjába kerül - egyetemista koromban hasonló munkát végeztem, kb. ennyit kaptam érte.
2018. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!