Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van értelme 18...

Szerintetek van értelme 18 évesen belemenni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mondjuk akár egy évfolyamtárssal... legkésőbb egy éven belül ilyenkor elég valószínűleg elválnak az emberek útjai, az egyetem és hasonlók miatt...

Ti mit gondoltok erről?



2018. máj. 27. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel soha nem érdemes belevágni mert bármikor vége lehet.


Persze hogy érdemes. Mondom úgy hogy 17 évesen volt az első kapcsolatom.

2018. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne értelme?


Attól, hogy vége lehet, még rengeteg gyönyörű, felejthetetlen élményt tartogathat a párkapcsolat, akár egyetlen éve alatt is (bár nem így kéne hozzáállni...).

Kirándulások, utazások, filmezések, beszélgetések, szerelmeskedés, bulizások, nevetések... :)

Ahogy megismered a másikat, ő is téged, bevezeted az érdeklődési körödbe, ő is téged az övébe, kialakulnak a közös poénok, összenézések...

Ahogy formáljátok egymás világképét...

Elsorolni is lehetetlen.


Egyébként pedig, miért kéne, hogy vége legyen?

Nem nehéz közös egyetemi várost találni.

2018. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennyi erővel ne éljünk, mert úgyis meghalunk?

Minek enni, ha úgyis éhesek leszünk újra? Ha szeretik egymást, és megtudják oldani, nem törvényszerű, hogy elválnak útjaik + ha szeretik egymást , mindenképpen érdemes megélni az ilyen párkapcsolati dolgokat. Lehetőséget szalasztanál el; lehet hogy ő, az adott ember a lelkitársad; és nem lenne érdemes tőle elszakadni. De ha már győzködnöd kell magad; meg érveket keresel, hogy miért járnál vele; de nem szereted őt; szóval nem szereted; és akkor minek rabolnád az idejét, amikor olyan valakivel is lehet, aki szeret; aki megad neki mindent. Ha szeretnéd/ vonzana; nem kellenének semmilyen érvek; hogy akár erről-akár arról az oldalról ütköztessük őket. Ha szeretsz valakit, és nem laktok elérhetetlen távolságban, akkor szerintem belemegy az ember; ha meg nem , akkor hagyjad őt, és ne filózz, ne filozofálj rajta. Mert akkor nem is érdemes; ha nem értékeled, ő nem számít neked annyira; és ballagás után így is -úgy is elhagynád; akkor ne menj bele egy ilyen kapcsolatba.

2018. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs amúgy képben semmilyen személy jelenleg csak kíváncsi voltam a véleménykre
2018. máj. 27. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én pont 18 évesen jöttem össze a férjemmel... 😊
2018. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, amikor összejöttem a párommal. Ennyi erővel azok is szétmehetnek, akik 30 évesen jönnek össze. Ha komolyan gondoljátok, akkor egyetemen is együtt lesztek. Párommal már 3 éve távkapcsolatban vagyunk, ősztől egyetemre megyek. Egyikünk sem gondolja azt, hogy szét fogunk menni. Ha már most így gondolod, lehet tényleg nem érdemes komoly kapcsolatba belemenned.
2018. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzám meg valami ilyen szöveget vágtak: "[...] utánna meg úgyis méssz egyetemre s akkor mindennek vége lesz, így pedig mi értelme?" Akkor hirtelen egyet értettem vele, viszont pár nap elteltével, mikor egyre jobban kezdett hiányozni elgondolkodtam azon, hogy vajon tényleg a véget jelenti egy egyetem? Nem, nehéz lesz az biztos, de nem lehetetlen. Ez csak amolyan "kifogás". Most azt mondja, hogy én megyek egyetemre, 5 év múlva ő lesz egyetemen, utánna majd azért nem, mert karriert épít stb. Mindig lehet találni ürügyet erre nézve. Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni, hogy vsjon meddig tart. Egyik válaszoló a férjét találta meg, amúgyis, mit veszíthetsz? Semmit, de legalább megpróbálod.
2018. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!