Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne legyőzni...

Hogyan lehetne legyőzni szorongást?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,egyfolytában szorongok a szabad időmben és nem tudom mitől.Ha leülök filmet nézni vagy játszani a gépen akkor folyamatosan az jár a fejemben,hogy valami mást kellene csinálnom.Például már kitakarítottam de elkezdem előről mert nem hagy nyugodni ez a gondolat.Mióta vége lett a sulinak ezt érzem nap mint nap,eddig csak hétvégenként volt ez jelen.Elment az étvágyam is.Viszont nem értem, minden rendben van,az írásbeli érettségi is jól sikerült mégis rosszul érzem magam.

2018. máj. 28. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus/pszichiáter
2018. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátok? Nem vagy sokat egyedül? Úgy önkéntelen is sokat lehet filózni,lekéne valahogy foglalnod az agyadat. Sportolsz valamit?
2018. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a barátaimmal nem igazán tudunk közös programot kreálni(az iváson kívűl).Ma már abból áll a dolog ha meglátogatom őket,hogy youtuben nézünk videót vagy csak ülünk egymás mellett és telefonozunk.Sportból a futáson gondolkodtam.
2018. máj. 28. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kényszercselekvésre tippelek, de ebben többet tud majd segíteni pszichológus. Nekem is volt hasonló.
2018. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!