Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szorongást, hogy tudom legyőzn...

Szorongást, hogy tudom legyőzni vezetésnél?

Figyelt kérdés
Harmadik vezetési óránál, az oktató leordította a fejem, és a "b☺szd meg" és egyéb szép szavakat használta. Azóta liftezik a gyomrom, ha vezetni kell mennem, és nem tudok nyugodt lenni vezetés közbe, ennek köszönhetően egyre több hiba csúszik be, és amit már egyszer jól megcsináltam, az nem mindig sikerül újból, és ezekre elég érdekesen reagál.
2015. márc. 15. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Oktatót kell váltani. Az üvöltözéstől nem lehet megtanulni vezetni.
2015. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek hagyod? Álljon már meg a menet, te fizetsz egy szolgáltatásért, ő köteles elviselni, hogy ha még ügyetlen vagy, vagy ha hibázol. Hogy jön ahhoz, hogy akár csak felemelje a hangját? Ha tízszer rontasz el valamit, akkor ő magyarázza el tízszer újból, ez a dolga, ha nehéz, menjen el hentesnek, ott jól oda lehet csapni a húsnak ha mérges.


A fentieket mond el neki csendben, kulturáltan, ha ezután sincs javulás, válts oktatót.

2015. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!