Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogjam magam vissza?

Hogyan fogjam magam vissza?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim szerint túl pörgős vagyok és ezt én is észrevettem már magamon, amit bizonyít az is, hogy 2 munkahelyem van, mellette suliba járok és sportolok. Folyamatosan csinálnom kell valamit és nem tudom elviselni ha más tétlenkedik vagy a száját húzza, ami miatt sok vita is született. Pedig rengeteget járok kikapcsolódni bulizni, strandolni, szóval nem mondhatják, hogy befásult vagyok.

Szerintetek visszább kéne vennem a tempóból? Ha igen fejtsétek ki légyszives, hogy miért és hogyan!



2018. máj. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
És miket dolgozol, mert gondolom nem fizikait ? Menjél gyárba 12 órázni + komissiózni egy élelmiszer raktárba.
2018. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kötekedni jöttél vagy segíteni?

Szerinted a szellemi munka nem fárasztó azt mondod? Ezt hagy ne mondjam, hogy kik állítják csak...

Egyébként az egyik melóm raktáros és 50kg-s csomagokat emelgetek :P

2018. máj. 29. 01:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet ez valamiféle enyhe fokú mánia? (nem poénból, mondom, létezik ilyen betegség, amikor mindig muszáj valamit csinálnia az illetőnek)


És hogy vissza kéne-e venned? Ha téged nem zavar, így érzed jól magad, akkor szerintem nem. A környezetedre azért ne próbáld átragasztani ezt az életvitelt ha ők nem olyanok. Gondolj ilyenkor arra, hogy neked meg milyen rossz lenne napokig semmit tenni. Ha más tétlen, az az ő baja, a saját dolgait nem fogja tudni elvégezni, nem téged akadályoz azzal. (Ha mégis érint a dolog, természetesen más a helyzet)

2018. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 éves korában jobban, pörög az ember, mint 35. Ha így jól érzed magad, akkor ne vegyél vissza. Pár év múlva nosztalgiázni fogsz a mostani aktív életeden, nekem is így volt. :)
2018. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennek van előnye is. Lehet, még hasznát fogod látni annak, hogy most ennyit dolgoztál, kerestél vele, és a tanulásodnak is lesz haszna. A sport sem egy haszontalan hobbi, kell a testnek is a mozgás.


Kit zavar és miért a pörgősséged? Miért rossz ez másoknak? Mi miatt született sok vita?

2018. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leginkább az zavar benne, hogy emiatt sok helyen kihasználnak és velem akarják elvégeztetni a munka rájuk eső részét is, ami egyébként közös feladat lenne. Ezt persze már a második alkalom után sosem hagyom szónelkül.

Igaz a munkahelyre és családra egyaránt.

2018. máj. 31. 23:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó még azt is hozzáfűzném, hogy a határidöket sosem szeretem az utolsó pillanatig halasztani.
2018. máj. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!