Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogjam vissza a röhögésem...

Hogy fogjam vissza a röhögésemet, ha meglátok egy atomnagy r*****t? Meg úgy általánosságban, ha rám jön a röhögőgörcs?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap is leült velem szembe a buszon egy Miley Cyrus kaliberű agyonfestett/sminkelt, rágózó, energiaitalt szürcsölő kis tizenéves lu***a és biztosan nagy dolgokra képes az ilyen csaj az ágyban, de van egy h***e szokásom, hogy rám jön a kontrollálatlan röhögés (ne kérdezzétek miért), ha meglátok egy ilyen ostoba tucatcsajt. Nem is annyira szexis, inkább röhejes és szánalmas volt, ráadásul nem kicsit bamba ábrázattal. Alig bírtam visszafogni a röhögést, ezért pókerarcot imitálva csak az ablakon bámultam kifelé és a telefonomat nyomkodtam, miközben próbálta felhívni magára a figyelmet mindenféle metakommunikációs praktikával. :D

Iszonyatosan groteszk érzések kavarodtak bennem. De nem csak erre a szituációra, hanem más esetre vonatkoztatva is (amikor valahogy vissza kellene fognom az érzéseimet pl.:temetés, esküvő), kérdezném, hogyan lehet elkerülni az őszinte érzelmek ilyen jellegű felszínre hozását. Olyan is volt már, hogy esküvőn megláttam egy idétlenül szipogó házaspárt és elkezdtem röhögni, miközben totálisan meghitt hangulat volt a teremben. Tiszta ciki volt. Van ezzel kapcsolatban valamilyen személyiség tréning?



2016. szept. 17. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem szedted fel inkább a csajt?
2016. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz humorérzéket.
2016. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagy arc lehetsz. :D

Szerintem inkább röhögd ki őket és tudasd velük mennyire nevetségesek.

2016. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én azokon röhögök, akiknek nem tökmindegy, hogy egy vadidegen ember hogy néz ki.
2016. szept. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó az ilyet olvasni így kora reggel :D

Az én fejem már nem fejez ki sok érzést, a haverok pont ezen röhögnek, hogy a szememből leolvassák, mi mehet át az agyamon. Pultosként dolgoztam két kocsmába is, hát sejthető, hogy sokminden. Amikor a seggrészeg hajléktalan 10 percenként foglalkoztat a deci kannásborával, és te csak nézel ki a fejedből, és rezzenéstelen arccal azon gondolkozol, hogy vajon a máját cipeli-e a szatyrába, vagy hogy mikor kéne hátba verni, hogy véletlenül lenyelje a poharat is. És a periférikus látómeződben, fókusztávolságon kívül, mint valami alulexponált művészi fotón, homályosan látod, hogy az országos cimborád, sörrel a kezében néz rád és vigyorog és várja, hogy meddig bírod ki pislogás nélkül, mert az arcizomrezzenés már a múltté, és te nem tudod, hogy melyiket küldd el a q***a anyjába :D

Az ilyen meló mesteredző ám! :D

2016. szept. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!