Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ÁJK -on tanuló, végzett...

ÁJK -on tanuló, végzett emberek! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem kell szakmailag nagyon bele menni, csak néhány szóban érdekelne, hogy mit gondoltok erről emberileg...


Csak ha végig néztétek.



2018. máj. 29. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
10%

A büntetőjog szabályai és rendszere nem légbőlkapott dolog. Ha valaki bűnüldöző szeretne lenni, akkor végezze el a megfelelő tanulmányokat és kezdjen bele.

Az önbíráskodás bűncselekmény, akkor is, ha nem rokonszenves az ügyész.


A videóban beszélő ember pedig nagyon nárcisztikusan nyilvánul meg és valójában felhívást intéz a követőihez, hogy zaklassák a nőt... Ebből nem orditozás lesz, hanem újabb feljelentés.

Amit ő csinált az említésre sem méltó apróság, de a nő 18 évesen elejtett beképzelt mondatáért meg kéne büntetni. Hehe.

Az a baj vele, hogy nem is merül fel benne, hogy valamit nem jól csinált, helyette az egész jogrendszer egy fos és mindenki hülye csak ő nem. A büntetés célja az lenne, hogy eltántorítsa a jövőbeni bűnelkövetéstől.. Az ő esetében kétséges, hogy 7 év elég lenne hozzá. Mindig azt fogja hinni, hogy ő a jó.


Amúgy Cipolla nevét Csipollának ejtjük. De ez a legkevesebb.

2018. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! Mivel nem szeretnék szabályt sérteni az oldalon, ezért csak annyit írok, hogy hasonló nekem is a véleményem...


Azért is intéztem ezt a kérdést jogászokhoz, mert kiváncsi voltam és reménykedtem benne, hogy Ők nem úgy látják a helyzetet ahogyan a 85-90%.

Nagyon sokan valóban elhiszik, s meggyőződésükké vált, hogy a videóban szereplő úriember egy országos összeesküvés áldozata és lassan már mártír lesz belőle.

Nem mondom, hogy nincs így, de én nem így hiszem.


Ha nem idegesít a téma akkor olvasd el a youtube videó alatti kommenteket, ha még nem tetted... Illetve a volt mozgalom nevét kulcsszóként használva az itteni kérdéseket is.

Nagyon nagy százalék támogatja az urat, s elvileg még itt is válaszolt néhány kérdésre (vagy egy ember neki akar látszani)...


Több millió forintnyi összeget küldtek már neki(k) ügyvédre, orvosszakértőre, de mindezek ellenére P.T nem nagyon jelenik meg a tárgyalásokon.


Meg számomra nagyon nagy csalódás, hogy a tömegek képesek valóban (ha csak írásban is) neki menni az ügyésznek, egy teljesen szubjektív és egyoldalú nem 100%-ig részletes beszámoló alapján.


Ha van itt esetleg pszichiáter, neurológus, vagy akár pszichológus, és/vagy annak készülő, annak érdekelne a véleménye, hogy elképzelhetőnek tartja e, hogy az úriembernek valamilyen egészségügyi problémája lenne, pszichés betegsége... Úgymint például antiszociális személyiségzavar, stb?


UI: Ha valaki jelentené a kérdést, kérném a moderátort, hogy mielőtt törli, olvasson el mindem szót, nézze meg a nyilvános videót, s aztán döntse el, hogy van e szabály sértés (nincs). Köszönöm!

2018. máj. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!