Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nagyon hiányzik...

Mit tegyek, ha nagyon hiányzik valaki, de soha nem láthatom többé, és nem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Függ attól, h a személy akiről beszélsz az egy él-e vagy meghalt.
2018. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A szerelmem az. Nem voltunk együtt, csak beszélgettünk, aztán márciusban történt egy óriási félreértés, aminek következtében megutált és kizárt az életéből (levegőnek kezdett nézni, letiltott facebook-on).

Végzős vagyok, szóval most érettségizem, és másik városban élünk, ami azt jelenti, hogy talán soha nem találkozom vele többé :'(((

Mindennél jobban szeretem... és nem tudom feldolgozni, hogy kijártam a gimit, és többé nem láthatom nap, mint nap, meg lehet, hogy soha többé nem látom :'(

2018. máj. 30. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
"Nem voltunk együtt, csak beszélgettünk" Akkor, h lehet a szerelmed és h szeretheted mindennél jobban?
2018. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Majd kinövöd.
2018. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg csak félreértés, akkor írj neki levelet, igazit, az nincs letiltva. Biztosan megérti, ha elmagyarázod. Ha meg nem érdekli, akkor neked sem érdemes tovább foglalkozni vele.
2018. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Kérj meg valakit, hogy segítsen vele kibékülni. Hogy közvetítsen köztetek. Ha ő nem beszél már veled. Vagy írj neki levelet.
2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nőj fel, ő CSAK egy ismerős, maximum.


Az, hogy te épp bele voltál zúgva, hát egyéni problémád.

2018. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Azért, ha csak beszélgetettetek, kicsit túlzás a szerelmednek nevezni, még ha te így is érzed. Majd elfelejted, ha találsz valakit, akivel kölcsönösek lesznek az érzelmeitek.
2018. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy nem :-/
2018. máj. 30. 18:44
 10/10 anonim válasza:

Na figyelj, kedves kérdező.

Én is így voltam, ezelőtt egy hónapja.

Tudod az idő minden sebet begyógyít, lehet, hogy ez közhely, de viszont igaz. Valakinek hamarabb, valakinek viszont később. Na én az utolsók táborát erősítettem mindig is ebben a témában.

Írj privit, én válaszolok. Mindenegyes kérdésedre. Ott talán jobban megtudjuk beszélni ezeket a dolgokat, és talán tudok is neked segíteni. Szóval írjál nyugodtan, én megfoglak érteni. :)

2018. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!