Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik a barátom Nem...

Nagyon hiányzik a barátom Nem tudom feldolgozni! Mikor fog enyhülni?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja meghalt de még mindig álmodok vele! Nagyon hiányzik.Ha lehetne a saját kezemmel kaparnám ki a föld alól:( Minden rá emlékeztet itthon.Szüleim,barátaim azt mondják jót tenne ha elmennék nyaralni de nekem nem megy.Úgy még jobban hiányzik.Sokszor ha beszélgetek egy fiúval bűntudatot érzek hogy ő haláláig engem szeretett én meg semmibe veszem:( NAGYON HIÁNYZIK! Mikor múlik már el??
2011. júl. 14. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :S

Probáld meg magad lefoglalni! Szerintem is a nyaralás jó ötlet lenne,de ne egyedül menj!

2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem megy:( Nem tudom magam jól érezni mert hiányzik.Alig várom hogy elmúljon ez az érzés mert már nagyon rossz.Teljesen vörösek már a szemeim annyit sírtam:((((
2011. júl. 14. 20:07
 3/3 anonim válasza:

Egy bölcs mondás úgy tartja, ha igazán szeretsz valakit, bármennyire fáj is, de el kell engedned.

Sajnálatos és egyben katasztrofális ami történt, de túl kell lépned a történteken a saját érdekekben, hisz Ő is azt akarná, hogy boldog legyél.

Nem könnyű valakinek az elvesztését feldolgozni, a tudatot elfogadni, hogy már nincs, mégis meg kell tenned, össze kell magadat szedni szívem és erősnek lenned ;)

Hidd el, többre vagy képes és erősebb vagy, mint gondolnád, csak bízz magadban :)

2011. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!