Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig behallucinálok dolgokat...

Mindig behallucinálok dolgokat ez mitől lehet és van következmény?

Figyelt kérdés
Van olyan amikor este játszom telefonon és az ajtómnál mintha állna valaki ki akarná nyitni az ajtót. De van amikor (sőt kb mindig) ilyen bullshit szarokat haluzok be. Úgy érzem mintha figyelnének és nem érzem jól magam. Vannak problémáim vagyis legalábbis ezt mondják, de ennek lehet valami következménye? Meg mi lehet ez? Szimplán csak hülye vagyok vagy van valami háttér?

2018. máj. 30. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már komolyabb, gyakori, akkor skizofrénia mentális betegség tünetei lehetnek.

Egyébként google-n bármilyen betegség tüneteire rá tudsz keresni, teszteket kitölteni, olvasni róla...

Elég fura hogy konkrétan elég komoly dolgot leírsz, mégsem veszed a fáradtságot hogy utánanézz mi a baj veled.

2018. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy utánéztem már csak meg akartam bizonyosodni. Hasonló dolgokat találtam amit leírtál.
2018. jún. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!