Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Donald Trump miért bánik így...

Donald Trump miért bánik így a nőkkel?

Figyelt kérdés
Megalázza őket, tárgynak tekinti. Mondjuk némelyik buta liba esetében nem tudok csodálkozni, de nem ez a lényeg. Utálta az anyja őt vagy miért lett ilyen?
2018. máj. 30. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nemcsak a nőkkel bánik "így", hanem kb. mindenkivel.

Nagy elkényeztetett bohóc gyerek.

2018. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Olvastam az egyik könyvét.

Őt így is nevelték, és eléggé erősen ilyen a jelleme.

Egy üzletember úgy (is?) lehet sikeres ha kegyetlen, érzéketlen lesz, akinek erős tekintélye van, és alfahímként viselkedik.

2018. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban hogy nevelték?
2018. máj. 30. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a könyv engem is érdekelne. Megnézem.
2018. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is olvastam a könyvét. Egyszerű propagandaszöveg, meg magyarázat hogy milyen szép golfparadicsomokat épített. Nem komoly dolog. Csak hangzatos dumák vannak benne.


Viszont mutass már nekem konkrét példát amikor megalázóan viselkedett a nőkkel szemben. Konkrét példát linkelj légyszi. Ne csak az "úgy általában" menjen.

2018. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

A "grab them by the pussy" komment.

Mikor Megyn Kelly-ről beszélt, hogy "bleeding out of her wherever".

Mikor Mika Brzezinski-ről beszélt, hogy mikor elmentek Joe Scarborough-val hozzá, akkor vérzett a feje a plasztikától.

Mikor úgy, hogy úgy néz ki, ahogy, Heidi Klum-ra mondja, hogy már nem szexi.

Mikor azt mondta, az abortuszt büntetni kellene.

Mikor egy 10 éves kislányról azt mondta, hogy 10 év múlva vele fog járni.

Mikor Macron feleségének mondogatta, hogy milyen jól néz ki, már nézni is kínos volt.

Mindig a felesége előtt trappol, nem várja be, hogy együtt menjenek.

A sok komment arról, hogy Ivanka lánya milyen szexi, milyen jó alakja van, ha nem lenne a lánya, járna vele.

A rengeteg Miss USA komment, hogy milyen megalázóan viselkedett a lányokkal, mikor az egyik lányt Miss Piggy-nek hívta.


Ezt most csak így emlékezetből, ha utánanéznék, biztos lenne több. Pl. Carly Fiorina vagy Hillary Clinton.

2018. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

#1-esnek igaza van, kb. minden emberrel így bánik. Amikor politikai találkozók vannak, ott a férfi politikusoknak is épp annyira arcoskodik

Szerintem azért csinálja, mert megteheti és tojik másokra. Az pedig tény, hogy a legtöbb ember megfelelő pénzért cserébe ezt lazán el is tűri.

2018. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!