Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en latom Meghan Markle's...

Csak en latom Meghan Markle's tekinteteben azt, hogy masok pofajaba akarja dorgolni boldogsagat vagy csak irigy vagyok ra?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 13:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Most mar en is kezdem szegyelni,hogy ilyen dolgokon emesztem magam 😄😂😔

Kezdek rajonni,hogy nem csak megkeseredett lettem,hanem butultam is😭hat ilyen kerdest feltenni???!!!!

Oh Uram!

2018. máj. 31. 21:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Komolyan, elég unalmas élete lehet annak aki ilyenekkel foglalkozik. :D
2018. jún. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ooo dehogyis!Nagyon tevedsz

Az ember nem jo dolgaban valik,ilyen megkeseredette...

2018. jún. 2. 06:11
 14/15 anonim válasza:
61%

Egyetértek a kérdezővel.

Szerintem nagyon élvezi a helyzetet, hogy az egész világ ismeri, és valljuk be igencsak jó partyt csinált.

Szerintem egyáltalán nem kell sajnálni, mert nem egy szabálykövető alak, és nimcs olyan rossz dolga. Mindent megkap, csak egyet kell füttyentenie.

Az meg, hogy szépen vigyorog a képeken, nem jelenti azt, hogy milyen szimpatikus.

2018. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
38%
Szerintem igazad van!Engem is irritál az a mű mosolya,attól mert szépen vigyorog,azt még nem azt jelenti hogy olyan szimpi,volt elég ideje a színészi karrierje allat ezt elsajátitani.És szerintem most élvezi az életet,azért elég sokan ismerik,rajonganak érte,szóval nem kell annyira sajnálni.Csak egyett füttyentenie kell és már is meg kap mindent amit akkar!Nekem nagyon unszimpatikus.
2018. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!