Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokta úgy érezni hogy...

Más is szokta úgy érezni hogy rossz korba vagy rossz helyre született?

Figyelt kérdés
Néha amikor szóba kerül akkor valaki mindig panaszkodik.Múltkor nekem egy srác azt mondta ha ő dönthetett volna akkor a 60-as 70-es évekbe lett volna fiatal szíve szerint.Igazából én csak úgy érzem hogy rossz helyre születem.Szeretem a hazám,de az itteni életstílus valahogy messze áll tőlem.
2018. jún. 1. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Rosssz korba,rossz helyre,rossz családba...
2018. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Lehetne rosszabb is...mondjuk ha Afrikába születsz és konkrétan éhezel és kilátástalanabb a helyzeted...vagy Észak-Koreába ahol ha szidod a vezért már munkatáborba találod magad.
2018. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig így éreztem, ez a világ nem nekem való. Én a gépesítés előtti időket választanám, amikor még gőzgépek sem voltak, vagy attól visszafelé, valahová oda, ahol az emberek még a természettel éltek. Mindig megkapom, hogy akkor lehet mér nem élnék, vagy szüleim sem élnének, mert az orvostudomány ma mennyi életet ment meg. De engem ez sem érdekelne.
2018. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Én sem tudok azonosulni az itteni életstílussal.
2018. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én a mostani lelkületemet tenném bele egy másik testbe...
2018. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

A korral nincs bajom, de ez a hely. Nem érzem magam jól, nem nekem való ez az alaphangulat ami uralkodik ebben az országban.

+ a nyomorult éghajlat. Utálom a telet.

2018. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem igazából az hogy nekem bejön az amerikai életstílus az hogy mindenből nagyobbat,hogy ott ugyan azért a munkáért amit itt végzek két autót is fent tudok tartani,sőt még egy 7000ccm-es impalát is megengedhetnék magamnak.Az utak minősége ,igazi bbq,viszonylag olcsó benzin.A haverom tesója kamionos volt az usába és irigyeltem a ford rangerje meg a 64-es T-birje miatt.Tudom az amerikaiak azt hiszik hogy ők a világ csendőre stb.De ami ott van tudnám élni.Tudom nem lenne egyszerű más kultúra és beilleszkedni se mindig egyszerű főleg egy euro trashnek.Táj ami ott van annyira nem vonz ha pusztát akarom bámulni kimegyek a város szélére :D
2018. jún. 1. 11:16
 8/16 Wwwww1 válasza:
Mi az a impala?
2018. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

ja olcsó benzin, amiből kuurvasok kell mert kicsit sem üzemanyagtakarékosak az autók. hihetetlen környerzetszennyezés megy az USAban.

a kérdésre válaszolva: azért én örülök hogy most élek, főleg amikor elmegyek a fogorvoshoz és az érzéstelenítőtől nem érzek semmi fájdalmat. azért az elég j szerintem. meg hogy nem halok bele egy fogszuvasodásba vagy egy tüdőgyulladásba. ezeket élvezem

2018. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
11:19.Chevrolet impalára gondoltam.
2018. jún. 1. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!