Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyira vagyok...

Szerintetek mennyira vagyok jokislany?

Figyelt kérdés

Pia: hat kb 2-3 hetente szoktam max. 4 sort iszunk.

Cigi:e-cigit ketszer probaltam. Nem jott be.

Buli: havonta 1-szer

nem disco,mert azt nem szeretem hanem rock koncert

Kinnmaradas:8-ig 9-ig szoktam varosba csaszkalni

Pasizas: 5honapos kapcsolatba vagyok o az elso nem volt szex de petting meg tipi tapi igen

Tanulas:3-as 4-es vagyok. Nem eroltetem meg magam :D

16/L



#Ksmasz
2018. jún. 1. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Bejossz :)
2018. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Semennyire.
2018. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Igazi nő vagy, feleségnek való.
2018. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
*mennyire
2018. jún. 1. 18:32
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Semennyire. Igazából szülőfüggő hogy mit engednek meg, az én szüleim pár dologért már szétvertek volna de sok gimis osztálytársamat nem büntették meg akkor sem ha hetente részegen mentek haza.
2018. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálam a jó kislány valami olyasmit jelent, hogy valaki szeret olvasni, sportolni, segíteni a szüleinek. Ilyesmik. Nem pedig az, hogy "petting volt meg minden", "nem jött be a cigi", meg "max. 4 sört iszunk".

A helyesírásod meg vagy egy évtizede nem fejlődhetett semmit, látszik rajta, hogy az értelmes időtöltés és 70 fölötti IQ a rosszkislányok körében nem divatos. És itt nem arról van szó, hogy színötös vagy-e. 3-mas tanuló is lehhet értelmes - de te pont nem tartozol ebbe a kateegóriába.

2018. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Jó kislánynak tűnsz! Persze lehet hogy az évek alatt majd megváltozik! Sose tudni...a társaság is formál meg az élet is egyenget! Próbálj meg jó marad illetve maradj mindig önmagad! Addig örülj amíg gyerek vagy...De mire belátod lehet már késő mert minden tapasztalat sebet hagy... Szeresd azokat akik jók hozzád és töröld azokat az embereket az életedből akik csak feltartanak meg irirgyek... Huh az embereknél nincs rosszabb...
2018. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Elég hiányos fogalmad van a-ról milyen egy rossz lány. Az mindig itélkezik, azon van folyton hogy önmagának szuper hírnevet küzdjön , piszkál, másokat, és esetleg verekszik is ha kell . A nála kisebekkel nemnem jó a szüleivel lázadó , mindig az egojával törődik . A pasikat úgy dobja mint a kártyákat és van olyan eset amikor lopna valamit. Félelmet és reménytelenséget küld mindenkinek szeretet helyett mert egyedül van igazán a kiskirályságában. Elég jól körülírtam neked. 😀 én már számtalan ilyen tyúkkal találkoztam 19 évesen. Fiúként mondom hogy boszorkák azok.
2018. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mèg gyerek vagy, inkább azt èlvezd ki, később már nem lesz rá lehetőség, ha elszálltak az èvek :)
2018. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Simon Petrikov ***** válasza:
Hogyha úgy érzed hogy meg kell kérdezned, akkor nem vagy az.
2020. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!