Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konzolon mennyira lagos 30 fps?

Konzolon mennyira lagos 30 fps?

Figyelt kérdés
Mert XBOX One S et akarok venni és aggaszt hogy a legtöbb játék ennyire lockol.
2018. márc. 25. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem egy i5 4460-as őrocim, 16 GB Ramom, és GTX 1060-as videókártyám van, és maximum grafika, 60 FPS-hez vagyok szokva. Ezt nem felvágásképp írom, csak összehasonlításnak, ugyanis az Xbox One S-emen tökéletesen játszható a 30 FPS, holott számítógépen egérrel megbolondulok tőle (főleg ha nem fix). Inkább mondanám úgy, hogy egy kardozós rpg, stratégiai játék még elmegy 30 FPS-el PC-n, de minden mástól kiráz a hideg.


Xboxon tökéletes a 30 FPS számomra. Nem ülök annyira közel a TV-hez, így alapból simábbnak látszik, és az analóg sem mozog olyan gyorsan, ezért nincsenek hirtelen reakciók.

Azt azért meg kell mondani, hogy 60 FPS-ről leugrani 30-ra pár percig mindig kellemetlen, de kb. 1-2 perc alatt simán hozzászokik a szemem. Az egyetlen probléma a Gears of War 4, ahol a Versus mód tökéletes 60 FPS-ben fut, de a horda és a kampány csak 30-ban, és ugyanazt a játékot érezni 30 képkockával alacsonyabban, kicsit kellemetlen szokott lenni. :D

2018. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eddig min játszottál hány fps-el?
2018. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig sem voltam gazdag gamer, mert gépen játszottam olyan 25 fpsel de azt megéreztem. És ha például megnézek egy videót amin one xen játszik utána meg egy one s-est. Érzem a különbséget és igy zavaró. De lwhet hogy ha egyhuzamban csak one sen nyomom hozzááll a szemem meg durván olyan 2 méterről játszanék.
2018. márc. 25. 17:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és pc-n toltam.
2018. márc. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!