Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal srácok, férfiak! Mit...

Fiatal srácok, férfiak! Mit szóltok a fiatal lányokon, nőkön az orrpiercinghez?

Figyelt kérdés

Nagyon szolid,természetes,visszafogott lány vagyok. Mindig is vágytam azonban egy orrpiercingre. 1 éve megcsináltattam,nagyon szeretem. Önbizalmam a béke feneke alatt(közelít a pszichológusra szoruló esetekhez), az orrpiercing viszont még a saját véleményem szerint is jól áll,és mások is mondták,hogy nagyon passzol az orromhoz.

Összességében viszont mint piercinget nagyon sokan leszólják. Az egyetlen srác,akinek igazán érdekel a véleménye is nagyon megbántott,miután megcsináltattam.


Nem csak 1 évre terveztem vele,szeretném ha még jó néhány évig viselhetném. Önbizalmam hiányában viszont ezek a negatív beszólások nagyon meg tudnak viselni.Ami különösen zavar,hogy általában a szilikonnal,tetoválással,műszempillával veszik egy kalap alá.


Tényleg ennyire taszító lenne? Van egyáltalán,akinek tetszik? Vagy legalább egy "nem érdekel" szint??


Őszinteség :) Legyetek szívesek kort is írni. Köszönöm!


2018. jún. 1. 22:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
38%
Szerintem undorító hányingerem van attól ha valaki ilyet visel
2018. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy orrpiercing nem érdekel. Lehet, hogy nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz.
2018. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, ki hogy van vele, ez engem taszít. Egyszerűen nem értem az indíttatást, hogy miért kell valakinek az ép testét lyukasztgatni.

Ha szereted, csináld, de .... nem tud feldobni ez a hír, ha valaki ezt művelni magával.

Persze ettől még emberileg nem nézlek le, ilyesmiről szó sincs, egyedül erről van szó, amit fent leírtam. Ettől még nem piszkálnálak vele vagy hasonlók.

23

2018. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi eddigi válaszokat. Ahogy sejtettem,itt gyakorin sem fogja elnyerni a többség tetszését.

Várom a többiek válaszát :)

2018. jún. 1. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Mivel visszaolvasva indokolatlanul negatív hangvételűre sikerült a hozzászólásom, ezért nem hagynám annyiban....

Szóval az önbizalomhiány miatt csináltattad? És kik szólnak be neked? Szerintem inkább ezzel a részével kéne foglalkozni a dolognak, hogy az önbizalmi gondokat mi váltotta ki nálad, és hogyan lehetne ezen javítani.

#3 voltam

2018. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem tetszik. Egy gyönyörű lány szépségét is rendesen lerontja. Ja és a pontszerű, arcaba szúrt izé sem. Azt is látni néha.
2018. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt hogy 24/f
2018. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Taszít.
2018. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a köves nem tetszik,r!bancos,a kis ezüst pontocska nagyon vonzó számomra,a karika egyenesen gyengém,egyszerűen imádom ha egy csajnak van :) 18/f
2018. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, mostanában minden fiú egy szivecskés tetoválást csináltat az arcára.

Utána én is megcsináltatom.


Mit gondolnál rólam?

Csak nem azt, hogy követem a tömeget, és konkrétan beálltam a sorba, és valószínűleg ugyanolyan személyiségem van mint nekik?


Bármilyen jellemződ van ami a tömeglányokra is jellemző, akkor az már taszít.

2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!