Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még más nő is rajtam...

Van még más nő is rajtam kívül aki nem szeret kiöltözni?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem a sportos vagy egyszerű,klasszikus öltözéket.Nem vagyok kövér,jó alakom van,nem súly felesleg miatt nem szeretek öltözködni.Vannak testesebb nők akik szeretnek öltözködni, és jól is áll nekik.Egyszerűen nem érzem jól magam kiöltözve,nem a stílusom.Nem ezt tartom alegfontosabb dolognak az életben.Nem vagyok slampos.De ha mondjuk elmegyek egy vacsorára vagy ebédre általában egy fekete vagy drapp szinű nadrágot húzok fele meg egy ünnepélyesebb blúzt.Nem vásárolgatok sokat ilyesmit,inkább másra költök,ha lenne több pénzem lehet vennék még néhány ünnepélyesebb ruhadarbot.Ha italra vagy cukrászdába megyek legszivesebben farmer nadrágot meg egy jobb pólót húzok fel ami elmegy ilyen helykere.Sminkelni se szeretk esetleg nagyon ritkán és diszkréten,de sokszor még azt sem.A parfümöket,tusfürdőket,kéz-,láb-,arckrémeket szeretem és előnyben részesítem a sminkkel szemben.

2018. jún. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A pontos másod vagyok. :D

Szerintem ez nem baj, nem kell mindig mindenkinek tip-top kinéznie. Unalmas is lenne a világ.

2018. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se öltözök ki.
2018. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megérte a skinchanger?
2018. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen vagyok én is; szinte nem is tudom élvezni teljesen a programot, amire megyek, ha egész végig azt érzem, hogy a ruha itt szúr, ott nyom, az arcomhoz nem nyúlhatok, mert elkenem a sminkem, stb...
2018. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor hol kussolnak azok akik szerint itt nem képviseltetik magukat a normális nők???? Hol?
2018. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, a "kiöltözős" ruháim (sima, egyszínű, visszafogott egybe ruha, ingek, blúzok) is olyanok, amit sok nő hétköznapokon hord. Az én hétköznapi öltözékem farmer és sima, "3 db x ft-ért" pólók a h&m-ből. Általában nem sminkelek, csak szempillaspirált használok, mert szőkék a szempilláim és különben nem látszódnának, és a szemöldökömet is néha kitöltöm, ha kihullik egy szál és zavar a "lyuk" a közepén :D Viszont a bőrápolási termékeket, ilyen-olyan krémeket, arcápolókat, naptejeket, samponokat és más hajápolási termékeket imádom.
2018. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek kiöltözni. Néhány fontosabb alkalomra szeretek felvenni egy-egy csinosabb felsőt/ruhát, lehet, hogy minimálisan ki is sminkelem magam, de ez kb fél évben egyszer-kétszer történik meg. Persze, a suliban szinte minden nap látok olyan lányokat, akik még órákra is kisestélyiben és hatalmas hajkoronákkal, műszempillákkal járnak be.
2018. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az velem is előfordult,hogy nálam ami kiöltözés az másnál hétköznapi öltözet.A hajápolási cikkeket dettó szeretem,ezenkjvül a szájápolási dologokat is,ajak balzsamokat,jó fogkrémeket és ami a szájhigiéniához elengedhetetlen.
2018. jún. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!