Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell megbámulni, amikor...

Miért kell megbámulni, amikor semmi kihívó nincs rajtam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni, miért jó az embereknek  feltűnően bámulni egy teljesen hétköznapian felöltözött, átlagos kinézetű 16 éves lányt. Tényleg semmi erkölcstelen ruhadarab nincs rajtam. Teljesen átlagos, sehol sem szakadt, nem extrán feszülős farmer, egyszínű, feliratos póló, farmerkabát. Mi olyan érdekes ebben? Nem tudom felfogni. Nem akadnék ki ennyire, ha ez először fordulna elő, de minden vasárnap amikor gyaloglok haza a TEMPLOMból, legalább 5 autós hosszú másodpercekig néz, esetleg kikiabál az ablakon, füttyög. Méghozzá nem is csak az én korosztályom (amit nagyon maximum 20 évig korlátoznék), hanem a 30-as, 40-es férfiak ugyanúgy. Már azon is gondolkodtam, hogy esetleg túlságosan ronda volnék és ezen csodálkoznak, de szerintem a kinézetem átlagos, nem mondanám olyan csúnyának magam, az alkatom is átlagos, nem vagyok se sovány sem kövér. Szóval, mi olyan érdekes bennem?

2018. ápr. 15. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szép az összkép. Én is szoktam nézni olyan lányokat kik tetszenek, várva hogy visszajelezzen. Ők gondolom kicsit másképp akarják magukat kifejezni, hogy biztosan észre vedd őket. Vagy csak ágyba akarnak vinni, és azt hiszik hogy ezzel téged meg lehet nyerni. Sok okból lehet ez. De ha téged zavar, akkor nem marad más, mint ignoralnod kell őket. De ez csak az én véleményem. F/19
2018. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is tudod, hogy mennyire szép vagy. Nem mindenki van vele tisztában, hogy mennyire vonzó a másik nem számára.

Bár pont nem a szép, konzervatív lányoknak szoktak füttyögni, hanem a mindenétkirakós kacsapi.saszájú közönséges libáknak. :D

Szóval nem nem tudom, vonzó lehet a kisugárzásod számukra.

De lehet, hogy rossz helyen laksz, és ez a környezetedben tök elfogadott, hogy a férfiak húsként tekintenek a lányokra/nőkre.

2018. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmmm, a lakhelyemmel nincs gond, tény, hogy nem a legnyugodtabb város, de ezzel a környékkel semmi probléma.
2018. ápr. 15. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet és akkor megmondom, hogy a külsőd miatt lehet-e.
2018. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem csak te 'szenvedsz' ettől. S ha én, 20 éves fejjel kellemtlenül érzem magam, akkor el sem tudom képzelni, hogy mit érezhetsz te. Volt, hogy én is mentem valahova, hosszú karú ing, tök normális, nem feszülős farmer. Kétszer rámdudáltak, és még annál is többször megbámultak közel 15 percben. Az ilyeneknek ne tulajdoníts figyelmet, sőt, rájuk se nézz. Nem éri meg.
2018. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!