Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milért várják el tőlünk...

Milért várják el tőlünk férfiaktól, hogy értsünk a nők nyelvén? Ők értenek a miénken? Ha igen, akkor miért nem alkalmazzák? Hol van az leírva, hogy nekünk kell alkalmazkodni a kezdetektől minden téren egy kapcsolatba? Miért nem alkalmazkodnak ők?

Figyelt kérdés
Csak azért mert ezeknek ha valami nem tetszik, egyből hisztiznek vagy meghátrálnak.Hiányolom a talpraesettséget belőlük. Az emberséget. Miért nem alakítják ők úgy a kapcsolatot , az ismerkedést, hogy minden stimmeljen?
2018. jún. 3. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hiányolod belőlük az emberséget? Pedig az empátia pont ott kezdődik, hogy MEGÉRTED a másikat, anélkül is, hogy a képedbe tolná, mi a baja. Figyelni kell a másik reakcióira, ez a kommunikáció alapja. Majd ha egy bömbölő csecsemő apja leszel, akkor a pár hónapos gyerekeddel is leállsz majd vitázni, hogy "Mondd már meg mit akarsz"? Ő végképp nem fogja megmondani neked, hogy éhes, fázik, melege van, fáj a hasa, nő a foga, kényelmetlen a ruhája, a közelségedre vágyik vagy bármi más. Neked kell majd rájönnöd. Hogy lennél ilyesmire képes, amikor még odáig sem jutott el az agyad, hogy észrevedd, mikor bántottál meg valakit?
2018. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez fordítva is igaz.Én nőként azt tapasztalom a férfiak el várják hogy én alkalmazkodjak.Ha próbálok kezdeményezni akkor nem tetszik.Ha önálló független vagyok az sem jó.A kapcsolatot szerintem közösen kellene alakítani.Átbeszélni ki mit szeretne.Ezért is van az ha már ismerkedéskor nagyon nem stimmel valami én nem erőltetem.
2018. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki se várja el tőlük, hogy „értsenek a nyelvünkön”. Mi is magyarul beszélünk nem, ugyanazokat a szavakat használjuk. Talán csak azt várjuk el, hogy odafigyeljenek ránk és megértsék amit mondunk anélkül, hogy mindent a szájba kéne rágni. Félre ne érts a kommunikáció híve vagyok ha egy kapcsolatban valakinek valami baja van akkor beszéljék meg.
2018. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es: A nőknek eljutott az agya odáig , hogy mikor bántottak meg valakit? Hogyan, főleg a szép nőknek? Amikor kerülik a szegényeket. Csak a gazdagok mellett vannak. Milyen empátiáról beszélsz? Ez az empátia, hogy válogat, meg eltartatja magát? Mikor adott a szép nő feneket egy szegényebb férfinak?
2018. jún. 3. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
„ A nőknek eljutott az agya odáig , hogy mikor bántottak meg valakit?” Ki bántott meg ennyire, hogy ilyen durván általánosítasz?
2018. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor gyere össze egy ronda nővel, az biztos nem válogatós. Ja, hogy igényeid azért neked is vannak, a semmire (mert nem csak a külsőd nem megnyerő, de még emberileg is nulla vagy)?
2018. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
ez a híres szépnős kérdező?
2018. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta neked, hogy nem megnyerő a külsőm? Lehet hogy nem vagyok egy kigyúrt állat, de nèzek már ki úgy mint azok, akik valaha visszautsítottak, vagy azok akik a milliomosoknak tartogatják magukat.
2018. jún. 3. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát pedig ha olyan jóképű lennél, amilyennek tartod magad, biztos lenne rád jelentkező.
2018. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincsen, mert a pénz és a válogatás, meg a beképzelt vagyok-nem tudom mit akarok szitu jellemzi a sok szèp nőt.
2018. jún. 3. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!