Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Olyan lakóval aki nincs...

Olyan lakóval aki nincs tekintettel a többi lakóra és nem hajlandó egy picit sem alkalmazkodni lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Ráadásul a szomszédom. Gyakran van hogy csak hajnal 2-3 óra fele lesz csend,mert ő még este 11-kor meg éjfélkor filmet néz,zenét hallgat,vagy áthívja valamelyik ismerősét és hangosan felröhögnek ami nagyon megnehezíti a nyugodt alvásom,ami nekem diákként fontos lenne ugyanis nem tehetem meg hogy nappal alszom. Ha megkérjük hogy legyen szíves halkabban akkor is ugyanúgy csinálja ezeket mintha nem is szóltak volna neki,szóval már nem is szólunk neki mert annyi értelme van mint halottnak a csók. De ha nem hajlandó a kérések ellenére sem halkabban lenni,akkor mit lehet tenni? Volt már hogy megbüntették mert a lakók aláírtak valami papírt amiben az állt hogy a szomszédom rendszeresen hangoskodik és pénzbírságot kapott. De még az sem érdekli,mert nem lett jelentős változás. Van valami megoldás erre a helyzetre?
2016. dec. 29. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Újra és újra rendőrt kell hívni ha bulizik éjjel. Tulajdonos vagy albérlő? Hozzánk pár hete költöztek nagyon problémás antiszociális albérlők, közös képviselő tanácsára rögzítjük a hangoskodásait ( éjjel 2-ig bútortologatás, zene bömböltetés, ajtócsapkolódás stbstb). Ráadásul egész nap itthon van nem dolgozik, 10 percenként cibálja a függönyt, redőnyt, húzkodja a széket... Vele nem lesz nehéz dolgunk 😁
2016. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a lakás az ő tulajdona,szóval ez így méginkább problémás.
2016. dec. 29. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Ismerős a helyzet. Több ilyen szomszédomat üldöztük már el a társasházból, függetlenül attól hogy tulaj volt-e vagy albérlő. Az egyik bebált módszer a beton dörömbölése. Egy deszkalapot lehet a műpadlóra is helyezni és a kalapács nagyobb felületű oldalával püfölni. A beton jól átvezeti a dörömbölést így is, sőt még jobban, és nem sérül a lakásod. A dörömbölést nem szeretik a nullás IQ-jú zombik és hamar elhúzza a csíkot onnét. Egy másik jól bevált módszer egy zsebriasztó ami rendőrségi hangjelzésre emlékeztet. Korábban PC-ről fogfúrás hangot indítottam el nekik, de a zsebriasztó zseniális.

A dörömbölésem nem szokta a normális szomszédaim zavarni, sőt tudják hogy miért van és nagyon hálásak szoktak lenni amiért szembe merek szállni az ilyen figurákkal. Volt rá példa hogy kívül is dörömböltem a betonfalát de úgy hogy még részeg falbontó culáger is csak inas lehetett volna mellettem. Ez bevált, 100 % volt a siker. Ha netán rendőr odajött volna és joggal megkérdezte volna mit csinálok, nyugodtan csak annyit mondtam volna hogy megfelelő mentális atmoszférát csinálok a házunkban. Az ilyen szomszéd visszaköltözött falura a disznói közé ahova való. Bár az állatvédők nem örülnek neki.

Korábban én is sikertelen voltam a zombikkal szemben és jól nevelt diplomás módjára úgy kértem meg a normális viselkedésre mint ha egy angol lordot kérnék meg. De hamar rájöttem hogy nem ez az anyanyelvük. Hanem az amivel a kanász hajtani szokta az állatokat és ha állatoknak vannak nézve, úgy hogy nem is szavakkal kérik meg valamire, abból nagyon jól értenek.

2016. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Szomszédom rádióját bömbölteti :/ füldugóval alszom. Azért senki nem fogja megbüntetni mert 11-ig tvzik, sajnos tapasztalat. Hangszigetelés, füldugó, költözés.
2016. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

A panelélet szépségei ...


Most elég jó áron el lehet passzolni a panelt és irány a családi ház!

2016. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, költözz családi házba.
2016. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Családi ház is "zajos" tanyára költözz.
2016. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Jegyzőnél kell birtokvédelmet kérni. Ne félj, a sokadik pénzbírságnál azért már elgondolkodik, hogy mindent jól csinál-e?
2016. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

#8 válaszolónak igaza van.


Nekem is volt hasonló szomszédom, de én egyszerűen visszaéltem a fizikai erőfölényemmel, és attól lehiggadt. Nem éppen úriemberhez méltó eljárás, de hatásos.

2016. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Wolfba 60 ft egy füldugó. Próbáld ki.
2016. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!