Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek tényleg nem...

Az ilyen emberek tényleg nem érzik magukat szánalmasnak?

Figyelt kérdés

Van facebookon egy csaj, a valóságban teljesen normális, de képeken produkálja magát, és van az apjának egy ismerőse, aki mind olyan hülyeségeket kommentál, hogy kell autógrammot kérjen tőle, mert olyan modell lesz, hogy fog szóbaállni vele, meg hogy 2 ilyen mell közé egy nyaklánc is kell a nyakba. A csajnak meg hízik a mája. Az ilyen jellegű semmitmondó hozzászólások nem nevetségesek más szerint?

Mielőtt bárki megvádolna, hogy irigy vagyok a csajra, az én képeimhez megjegyzem, hogy nem vagyok. :)


2018. jún. 4. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
De elég szánalmas, körülbelül annyira mint erről kérdést kiírni a gyakorira, szóval szerintem barátkozzatok össze, illetek egymáshoz! :)
2018. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Édesem, azért van ez az oldal, hogy véleményeket, ötleteket, tanácsokat kérjenek az emberek.
2018. jún. 4. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem, arra a saját üzenőfalad való. :)
2018. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tetted már fel a családi szekcióban? Akkor írták, hogy apuka miért nem állítja le az ismerősét.
2018. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hi, nem te raktad fel ugyanezt a politika kategoriaba?
2018. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hello, nem te jöttél oda az utcán és kérdezted meg tőlem ezt?
2018. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem iratkozz le a facéról. Tele van ilyen emberrel. Egy magamutagató szájt. Én pl. a romákat szoktam nézni, jókat röhögök rajtuk milyen primitívek. Meg egyszerűen buták, a puhatestűek csoportjába tartoznak.
2018. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen jellegű, semmitmondó kérdések a nevetségesek, meg a kérdező nyilvánvaló irigysége.
2018. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!