Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért siránkozik sok nő, hogy...

Miért siránkozik sok nő, hogy szerelmi csalódása van, aztán szépen lassan elengedik magukat?

Figyelt kérdés
Miért nem állnak a saját talpukra és hozzák ki magukból a legjobbat a siránkozás helyett? Miért nem mennek el egy kisebb bevásárlásba, szereznek be pár dögösebb ruhát, cipőt, ékszert s fürdenek abban, hogy egyrészt maguknak jobban tetszenek másrészt a férfiaknak is?
2018. ápr. 29. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
1., miből gondolod, hogy minden nőnek van arra a pénze, hogy minden egyes csalódás után elkezdjen vásárolni, meg hasonlók? 2., nyilván amikor valaki padlón van, pár új ruha, meg cipő mindent megold....
2018. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben igazad van, sztem nincs is szükség pasikra.
2018. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kérdés egy Gyöngyszem™ a többszáz olyan kérdés után, amiben a pasik hívják felszínesnek a nőket, mert azok állítólag csak a márkás ruhákba öltözött díszpintyekkel hajlandóak szóba állni, míg ők; akikben nincs semmi extra, egyedül vannak.

Köszönöm... Az már mindegy is hogy miért, csak valamilyen formában lehessen kritizálni a nőket...

2018. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

"Teljes mértékben igazad van, sztem nincs is szükség pasikra."


Mert átkapcsolnak utána automatikusan ilyen üzemmódba, olyan szinte hányingerkeltően öntelt, egoista 1-2.

2018. ápr. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokra tarthatod a férfiakat, ha szerinted ruci- és ékszer vásárlás feledteti őket. xD
2018. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én másképp tenném fel a kérdést. Az a nő/férfi, aki siránkozik, miért nem kezd valamit az életével, hogy ne legyen kiüresedett; miért társfüggő és csak egy másik emberben látja a boldogságot? Miért nem hozzák ki magukból a legjobbat külsőleg és BELSŐLEG egyaránt?


Amiket te felsoroltál, az nem megoldás erre. Miből gondolod, hogy épp ruhák és ékszer miatt van szerelmi bánata valakinek? S mondjuk nem azért, mert csalódott a pasijában? Vagy azért hagyták el, mert nem főz jól otthon, stb.


Amúgy képzeld, a szép ruhában is lehet ronda valaki, tehát elég vicces a logikád, már ne haragudj. Értem én, hogy hozza ki magából a legjobbat, de ez nem ruhát jelent.

Egy átlagos/ronda nő felveheti a legnagyobb női ikonoknak tervezett ruhákat, cipőket, ékszereket is, járhat Jennifer Lopez stílusú ruhákban, attól nem lesz álomnő jó alakkal, szép arccal.

Lehet, hogy maguknak tetszenek, de a férfiaknak nem, nekik inkább a ruhakollekciókat reklámozó modell nők.

Ja, és egy igazán szép nő ronda rongyokban, vagy akár egy zsákban is szép:)

2018. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy épp ruhák és ékszer miatt van szerelmi bánata valakinek

Te jó ég! Ugye ez a kérdés csak vicc? 🤣😂🤣😂

2018. ápr. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!