Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti együtt éreztek azokkal,...

Ti együtt éreztek azokkal, akik vagdossák magukat, vagy megvetitek őket milyen hülyék, esetleg féltek tőlük?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

Sem sajnálatot sem pedig együttérzést nem érzek irántuk.

Nem vetem meg őket mert az túlzás de igenis ostobának tartom őket. Nem félek tőlük.

2018. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Én is vagdostam magam, és sose voltam egy elborult pszichopata. Ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más. Csak el vannak keseredve, és megoldásnak, enyhítésnek látják a vagdosást. Igazából a legrosszabb az egészben az, hogy majd magyarázkodni, rejtegetni kell a hegeket, még akkor is amikor már minden rendben.
2018. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Hulyek. Meg nem hallottam hogy valakinek megoldodtak volna a problemai a vagdosastol.
2018. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem vetem meg, csak nem értem. Én is voltam már depressziós, voltak nagyon is rossz időszakaim, de sosem jutott eszembe, hogy vagdossam magam. Sőt, ez a vagdosás, mintha csak az elmúlt 10-15 évben jött volna "divatba". Ki volt az első marha, aki ezt kitalálta, és mennyire hozta vajon helyre az életét?
2018. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom őket, hogy olyan családi környezetben élnek, ahol torzul a lelkük.
2018. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Elmebeteg dolog. Mégis mi a cél a vagdosással?? Ezek a csendes gyilkosok, először magukat vagdossák, utána másokat, vagy állatokat kínoznak. Orvosi eset.
2018. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Igen, szellemi fogyatékosak. Mit old meg?

Mert gondolom hogy az első vágás után rájön hogy nem oldotta meg.

Ha nem jön rá azért hülye, ha meg rájön és mégis vagdossa magát akkor azért fogyatékos.

De nem vagdossa magát , csak megkarcolja egy kicsit, attól ezek gyávábbak attól hogy vagdossa magát.

2018. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, de hülyék vagytok, már elnézést!

Azért vagdossák magukat, mert a fizikai fájdalom ideiglenesen csökkenti a lelki fájdalmát, hisz amíg fizikailag fáj a karod sokkal nehezebben tudsz másra gondolni.

És ebből egyáltalán nem következik, hogy embereket fognak ölni, vagy állatokat kínoznak vagy a többi fentebb említett marhaság.

2018. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Együtt érzek velük. Én is depressziós voltam, és bár én nem vagdostam magam, tudom, hogy milyen érzés a magány és az önundor. Nem a depressziós embereket kéne megvetni, hanem azokat, akik ezt tették velük. De hát az emberek ostobák, addig rugdossák a másikat míg az bele nem esik a gödörbe, aztán "megvetik" meg "nem értik meg", mert miért is kéne megérteni valakit, aki érzékeny és nem tudja letojni mások véleményét, hanem minden bántás beleég a tudatába és egy idő után belekerül az a bizonyos utolsó csepp a poharába. De a legtöbb ember ezt nem érti meg, azt hiszik, egy "semmiség" miatt került az adott ember letargikus állapotba, az nem jut el a tudatukig, hogy az a "semmiség" a többszázadik olyan dolog lehetett, amit némán eltűrt.

Most nem kimondottan az önbántalmazó, hanem a depressziós emberekről beszéltem. Mert mint tudjuk, minden önbántalmazó depressziós, de nem minden delressziós önbántalmazó.

2018. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

# 8 Akkor ez valamiféle struccpolitika?

Akkor már értem. Gyenge emberek, akik nem képesek szembe nézni a valós problémával, inkább csinálnak helyette szándékosan egy másikat, hogy arra figyeljenek. Hű, ez aztán igazán okos dolog. Még tetézik is a bajt.

És szerinted még mi vagyunk hülyék, akik nem csináljuk ugyanezt?

2018. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!