Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha beszólnak,...

Mit tegyek, ha beszólnak, bántanak, amiért kevés pénzt keresnek a szüleim?

Figyelt kérdés
Én tanulok ès mellette diákmunkázom, de a szüleim elváltak, régi, kis lakásban lakom, és gyakran beszólnak, bántanak emiatt. Nem merek emiatt beszélni több ember előtt, sem barátságokat kötni. félek, hogy kiderül... hogy meglátják... hogy újra megbántanak

2018. jún. 5. 17:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Engem is állandóan bántottak. Mindkét szülőmnek 8 általánosa van csak, közmunkások. Sajnos egy forinttal sem tudnak támogatni szinte. Orvosnak tanulok a Semmelweisen, most leszek másodéves. Mindent magamnak fizetek, dolgozom, illetve igénylem a szoctámot. Itt az egyetemen már senkit nem érdekel az anyagi helyzetem. Gimiben és általánosban nagyon sokat bántottak emiatt, állandóan sírtam. Most már nem foglalkozom ezekkel. Fel a fejjel! :) 19/l
2018. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!