Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Németországban tényleg lazábba...

Németországban tényleg lazábbak az emberek, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Unokahúgom összejött egy sráccal, aki a németeknél dolgozik Hessenben és hétvégén kiment vele, hogy ő is találjon ott valami munkát. Telefonon beszélgettem vele és azt mondta, hogy teljesen mások az ottani emberek, segítőkészek, mosolyognak és kedvesek.

Tényleg igaz ez, hogy németek közé kell mennünk ahhoz, hogy laza környezetben legyünk? Azért ez már durva, hogy itt tartunk. Nem gondoltam volna.



2018. jún. 6. 05:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ma 20:43


megtudom erősíteni. kb 5-ször megalszik a tej a szájukban mire megmozdulnak. bazi lusták, de ha fest-ről, meg sörivásról van szó, arra mindjárt ugranak...

2018. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Már kezdtem azt hinni, hogy csak az én kollégáim ilyenek. Csak szépen lassan, mindent a maga idejében, nem kell rohanni sehova sem. A múltkor már a főnököm jött utánam, hogy lassítsak le egy kicsit, nem kell ennyire keményen dolgoznom. Amire van időm azt megcsinálom, amire nincs, arra meg nincs. Csak vegyek mindent lazán és figyeljek az egészségemre inkább és ne a munka legyen az első.
2018. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!