Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki mit tenne? Németországban...

Farkinjo kérdése:

Ki mit tenne? Németországban hitelből házat venni, vagy Magyarországon készpénzre? Melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol akarsz élni és miböl.
2018. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedved pár paramétert még megadni a kérdésedhez, hogy érdemben is válaszolni lehessen rá? :-)
2018. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De igen szerettem is volna csak nem fért bele a 200 karakterbe.

Harminc közeli fiatalok vagyunk, második gyermek úton van. Vágyunk haza de tudjuk hogy otthon nem valami fényes a helyzet. Itt házat szeretnénk építeni, hitelt is megkapnánk 20 évre kb 90 millióból jönne ki.

Vagy hazaköltözzünk es vegyünk falun egy házat kb 15 millióért amit persze már megspóroltunk. Szeretünk itt lenni, de hazahúz a szivünk, csalad stb.

Ezért lenne szükségünk tanácsra hogy ki mit választan.

2018. márc. 31. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem igaz van egy szakmám amit imádok, ez sokat segít, de soha nem éreztem, hogy itthon nem lenne jó a helyzet.
2018. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És azt kitaláltátok már, hogy Magyarisztánban miből fogtok megélni és hogyan? Mert az kur vára nem mindegy, hogy itt maradtok és megtartjátok a meglévő életszínvonalat, vagy visszamentek nosztalgiázni a mocsárba és majd találtok valami kényszermunkát falun... Falun! Tényleg, mi a szakmád, hogy falun meg tudnátok élni belőle? Vagy majd ingáztok napi száz kilométert dolgozni? Havi százötvenezerért?


Ezt végiggondoltátok, vagy csak nem vagytok képesek barátokat találni, beilleszkedni itt és ezért van honvágy?

2018. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem, ha a gyermekre is gondoltok, jobb kint maradni. Neki nagyobb lehetőségei lesznek kint, több kapu lesz nyitva előtte mint Magyarorszàgon. Èrdemesebb kint hàzat venni. Ha egyszer hazaköltöztök, majd kiadjàtok bèrbe, ès az havonta sok pènzt hoz a hàzhoz csak ùgy.

Mi èpp hàzvàsàrlàs kellős közepèn vagyunk csak nem Németorszàgban, de nem messze tőle, szomszèdosban :)

2018. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja bocsi a gyermeket többes szàmban kellett volna ìrnom, màsodszor elolvastam ès làtom, hogy a 2. van màr ùton.
2018. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!