Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen elég önbizalmam,...

Hogyan legyen elég önbizalmam, hogy meg merjek jelenni abban a társaságban, ahol az a férfi van a barátnőjével, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Érdekeltem őt, mivel elég sokszor kaptam azon őt, hogy engem nézett, illetve párazor volt, hogy úgy éreztem, hogy közeledne felém. Kiléptem az életéből,amit abban a percben meg is bántam, de nem volt mit tenni. Összejött egy lánnyal, akivel sokszor feljárnak a helyi pizzázóba. Nyár lévén és azért is, mert érzem, hogy szükségem lenne rá, hogy néha én is felmenjek 1-1 ismerősömmel erre a helyre, elhatároztam, hogy meg is látogatom ezt a helyet, viszont ami visszatart az nem is maga ez a pasi, aki iránt úgy érzem, hogy még mindig érzek valamit, hanem a barátnője. Nem akarom őket együtt látni, mert fájna, ugyanakkor tudom, hogy ha annak idején bátrabb lettem volna, akkor valószínüleg együtt lennénk vagy lettünk volna.
2018. jún. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, tudom milyen érzés. Nekem a gyomrom is felfordul, nem tudnék még pizzát sem enni ilyen szituban.


Én azért azt gondolom, hogy kicsi az esély, hogy pont ugyanakkor lennétek ott, szóval én nem paráznék. Elég lesz csak akkor undorodni, ha tényleg összefuttok. És még akkor is meg van a lehetőség, hogy barátaiddal másik helyre menjetek.

2018. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak minden este ott ülnek, ha nem is pizzaznak, de 1-1 sörre vagy üdítőre beülnek.
2018. jún. 6. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Fúj 😃
2018. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!