Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan növeljem az önbizalmama...

Hogyan növeljem az önbizalmamat? Illetve hogyan béküljek ki még jobban önmagammal?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki tetszett, de összejött egy könnyen kapható lánykával, aki imádja produkálni magát. Sokáig borzasztóan magam alatt voltam, mert azt hittem, hogy nem vagyok kinézetre se olyan jó, mint az a csaj, meg belsőre se. Nem láttam a csajt élőben előtte, csak neten, de ott tökéletesnek tűnt. Viszont az utóbbi időben 3x is láttam őt, hát mit mondjak 2 számmal testesebb, mint a képein, a fogai össze-vissza állnak...kicsit javult az önbizalmam, hogy ő se annyira tökéletes ám, meg a kapcsolatuk se, viszont még mindig nem vagyok igazán jó kapcsolatban magammal.

Mit tehetnék magamért még?


2018. jún. 6. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítsd magad máshoz. Neki ez jött be, kész.
2018. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az, ami miatt nem szereted Önmagad?
2018. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

“2 számmal testesebb, mint a képein, a fogai össze-vissza állnak...”

És mégis ő kellett a neked tetsző srácnak, nem te... ettől javult az önbizalmad, hogy még egy testes, csálé fogú lány is jobbnak bizonyult nálad?


“kicsit javult az önbizalmam, hogy ő se annyira tökéletes ám, meg a kapcsolatuk se”

A kapcsolatuk nem függ attól hogy hogy néz ki a lány, ezt mégis miből szűrted le? Elég fura a gondolatmeneted.

2018. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.persze, hogy ő kellett neki, mivel más nő szóba se áll a sráccal, és a csajjal se akar senki komolyabb kapcsolatot (csak erre későn jöttem rá) Facebookon akarnak mindketten villogni a másikkal, mivel a való életben semmilyen érzelem nincs közöttük
2018. jún. 6. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a harag beszél belőled?
2018. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom senkire, illetve talán egy kicsit magamra, hogy nem voltam évekkel ezelőtt elég bátor.
2018. jún. 6. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!