Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak itt az emberek? (Tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés
Nem értettem soha, rengeteg kérdésnél nemhogy próbálnának segíteni a válaszadók, hanem azt nézik, hogy hogyan rombolják még jobban le az emberek lelkét. Régebben volt itt egy kérdés, ahol öngyilkos akart valaki lenni, mert mással volt az a nő, akit szeretett. Rengeteg olyan választ láttam, ahol nem segíteni próbaltak, hogy az élet emgy tovább, lesz másik, hanem azzal jöttek, hogy nem kell az illetőnek, mert nem elég jó, a másik pasi nem siránkozik stb. Miért kell ezt? Kinek jó ez?
2018. jún. 6. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen az emberi természet. Amit te írsz, az sem lenne jó, hanem a kettő közötti. Tényleges tanácsok, segítség.
2018. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
A magyarok többsége egy nagy rakás s.z.@.r, tisztelet a kevés kivételnek! Itt sok a megkeseredett ember, én csak pár hónapja vagyok itt, de rengetegen idegesítettek már fel! A kérdéseim alatt letámadtak, sértegettek stb...
2018. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Szornyu!

Es ami a legszornyubb ram is ragadt,ebbol a hozzaallasbol.

Ez ragajos,ami itt folyik!

Persze nem bantok senkit csak ugy "ridegen" hozzaszolok,ahogy lattam itt is.

Pedig en soha nem voltam ilyen!

2018. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem olyanok is akadnak itt sokat, akik nem bírják a síránkozást. Én nem szeretek rosszindulatú lenni, de számomra is furcsa, ha valaki öngyilkos akar lenni egy nõ miatt, akinek amúgy talán sínen lenne az élete, de csak EGY NÕ miatt? Semmi rosszindulat nincs bennem, de szerintem ez tényleg elég gyerekes, nem csodálom, ha nem tudják komolyan venni az ilyen “problémákat”, így inkább viccet csinának belõle.

Én azt látom, hogy leginkább az ilyen túldrámázott kérdéseknél vannak rosszindulatú válaszok.


Tudod, vannak olyan emberek is, akik csak feltūnésbõl “akarnak öngyilkosok lenni”. Eszük ágában sincs megtenni. Miért kellene rajtuk segíteni?

2018. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, és ha zavar valakit a másik siránkozása, akkor mi van? Már bele kell rúgni a másikba?

Velem is volt már ilyen, hogy kiírtam egy panaszkodósabb hangvételű kérdést, nem volt konkrét kérdésem se igazából, egyszerűen csak jól esett kiírni magamból a gondjaimat, erre olyan válaszokat kaptam, hogy egy hisztis hárpia vagyok és csoda, hogy van barátom, mert egy normális pasi kb. 2 perc velem eltöltött beszélgetés után eldöntené, hogy soha többet nem áll velem szóba, meg hogy túl hosszúra sikeredett a kérdésem és hogy minek kell regényeket írni, még a Gyűrűk urát is hamarabb el lehet olvasni, mint a kérdésemet.

Ha valaki annyira nagyon elfoglalt, hogy egy hosszú kérdést nincs is ideje végigolvasni, vagy idegesíti a kérdező panaszkodása, miért kell csak azért is valami bunkó választ írni, miért nem lehet egyszerűen csak átmenni a következő kérdésre? :D Érdekes, nekem nem tart senki fegyvert a fejemhez, miközben ezen az oldalon lógok, hogy már pedig csak azért is el kell minden kérdést olvasnom és válaszolnom is rájuk.

2018. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Miért, az talán nem idegesítő, hogy majdnem minden áldott nap idejön valami szerencsétlen, aki ki akarja nyírni magát valami totál piszlicsáré dolog miatt?
2018. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5 Már boccs, de valaki “beléd rúgott”, mert leírta, hogy nem kellesz egy nõnek? Épp ez az, 1-1 ember képes nagyon túlreagálni és fárasztóan eldrámázni a dolgokat.

Nem támogatom a bunkóskodást, de a kérdezõ által leírt dolgok nem minõsülnek akkora nagy rosszindulatúságnak.


Szerintem ha valaki kicsit nyers, vagy õszinte és nem simogatja meg a fejed, akkor rögtön rosszindulatú?

2018. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 Amúgy az ember pontosan ezért nem teregeti ki a szémélyes problémáit a világ elõtt. Szerinted, ha élõben kezdenéd el így sorolni a panaszkodásaidat, akkor jobb lenne a reakció?
2018. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Üdv a gyékán!

1.Sok kérdés kamu

2.Sok válaszoló troll

3.Sokszor nem megy át az irónia

Amúgy meg igazad van.

2018. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt enyhíteni vagyunk fenn páran
2018. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!