Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisak a mai fiatalok?...

Normálisak a mai fiatalok? Tisztelet a kivételnek. A nadráguk farzsebéből kilóg a telefonjuk, utána meg csodálkoznak, ha ellopják.

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Senki sem hordja farzsebben a telefonját. Maximum otthon vagy az iskolában, de utcán/nyilvános helyen biztos nem
2018. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
engem sokkal jobban érdekel az, hogy akik oda rakják a cuccokat, hogy a f-szba nem kényelmetlen? főleg ha még le is ül...:D
2018. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lordika ***** válasza:
62%
Általánosítás iskolapéldája pls.
2018. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Az semmi, csomóan meg az utcán hagyják a kocsijukat, aztán ők is csodálkoznak, ha ellopják. Mik vannak a mai világban, hallatlan.
2018. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Kéne a nyavalyának, ütött, kopott, koszos, mocskos, szros, gombás új lenyomatos a legtöbb. Nem figyelted még, hogy néznek ki ?!
2018. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

A mai fiatalok borzasztóak, de még rosszabb az, hogy már nem tartozunk közibük.

Pablo Picasso

2018. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hordom nagyjából semmilyen zsebemben a telefonomat. Az oka nagyon egyszerű: a női farmerokon borzasztó szűkek a zsebek.
2018. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os, ez idézet nagyon jó, még nem hallottam. Ez a Picasso is humoránál volt!
2018. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig elcsodálkozom ezen a felelőtlenségen. Nekem végül is mindegy, az ő bajuk, ha kilopják a telefont vagy a pénztárcát a zsebükből. Az egy dolog, hogy senkit sem jogosít fel lopásra, ha a farzsebembe teszek egy telefont vagy a kezemben lóbálok egy gyémántokkal kirakott aranyláncot, de sajnos nem olyan világban élünk, ahol bármi is biztonságban lenne.
2018. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%
Az unokatesómmal egy iskolába járunk. Az egyik szünetben láttam hogy a farzsebében van a telefonja. Mögé mentem és kivettem belőle. Nagyon furcsa volt hogy nem vette észre. Ez nagyon nagy felelőtlenség. Mert ugye a mai fiataloknak kb. 10 éves koruktól van telefonjuk és nem olcsó.
2018. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!