Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért bámulják...

A magyarok miért bámulják egymást annyira?

Figyelt kérdés
Egy vidéki nagyvárosban lakom. Es azt látom itt az emberek bámulják egymást. Pl buszmegállóban ha elhalad valaki előttük forognak utána(nők is). Utcán buszon,villamoson. Több helyen is ezt látom. Miért teszik ezt?

2018. jún. 6. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ti akik ezeket a kérdéseket napjába úgy 10x felteszitek gátlásos tinédzserek vagytok ? csak mert engem úgy 13-14 éves koromban foglalkoztatott az, hogy miért bámulnak az utcán.
2018. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. jún. 6. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az emberek többsége legfeljebb okkal bámul, pl. ha valaki valami jelenetet csap az utcán, de alap esetben a többség inkább elbambul.
2018. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen jelenetet? Azzal hogy átlagos és elhalad masok előtt?
2018. jún. 6. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan jelenetre gondolok, hogy nyilvánosan összevesznek például. Szerintem te az elbambulást érzékeled bámulásnak.
2018. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Unatkoznak és nézegetik az embereket :D Amúgy nem csak magyarok szokták ezt...
2018. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még sosem vettem észre, hogy bámulnának 😃


25f

2018. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nekem nem szokott ilyen érzésem lenni. Illetve csak ritkán, de olyankor többnyire, volt rá magyarázat.
2018. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a negatív oldalát látom ennek a dolognak. Talán, mert: kekeckedni akarna a másikkal; mert valamiért ki akarja a másikat pécézni magának; mert jobb cucc van rajta, mint a nézőn; fél tőle, így felkészül a legrosszabbra - hogy elmegy mellette minden baj nélkül:):):).

Pozitív oldalról nézve - ami Mo.-n nem működik: ismerkedni szeretne; csak tetszik a cucc, ami rajta van; gyönyörködik a másik szépségében minden hátsó szándék nélkül.

2018. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!