Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fontos nektek a...

Mennyire fontos nektek a büszkeségetek?

Figyelt kérdés

Sosem éltem Magyarországon, így nem tudom igaz ez vagy csak én képzelem így. Egy nagyon önérzetes, magyar családban nevelkedtem és ezért (vagy valami másért, ki tudja) azt hiszem a büszkeség az egész magyar népre jellemző. Igaz ez? Büszkék, önérzetesek vagyunk mind? Fent hordjuk az orrunkat?

Másik tulajdonság, amit magyarnak tekintek a szabadság iránti vágy, szükséglet.



2018. jún. 7. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon fontos a büszkeségem. Sok amúgy elkerülhető konfliktusba is beleállok emiatt, nem hagyom magam arrébb lökni.

De a nemzeti büszkeség része hidegen hagy. Arra nem vagyok büszke hogy magyar vagyok...

2018. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy a magyarságára büszke valaki. hanem jellemző tulajdonság a büszkeség a magyarokra?
2018. jún. 7. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nincs is büszkeségem.

Egy selejt vagyok. Nőnemű lény, de mivel ocsmány vagyok, sosem éreztem magam nőnek. Embernek se nagyon. Nem hordom fenn az orrom, próbálok láthatatlan lenni, hogy ne bántsanak és mindenkinek segítek, aki megkér. Senkivel sem veszekszem, csak utólag gondolkodom rajta, hogy mit kellett volna mondani.

Utálom magam és nincs olyan nap, amin bánnám, ha be kellene fejeznem az életet.

2018. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ne depizz már...
2018. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Az is egy magyar szokas egyebkent hogy a masik buszkeseget a foldbe tiporja a magyar. Sajat magyartarsaiet is akR
2018. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Büszkének tartom magam de nem hülyének. Nem hagyom, hogy megalázzanak de a büszkeség nem minden. Tudni kell mikor kell hajolni.
2018. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!