Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne érdekeljen más véleménye? Hogyan legyek önmagam?

Figyelt kérdés

Először is az a bajom, hogy noha tele van a szekrényem szebbnél szebb ruhákkal, nem merem felvenni őket, mert tudom, hogy megnézik a őket és engem is. Szeretném, ha jobban észrevennének az emberek, de ha észrevesznek, furán érzem magam. Nem tudok kapcsolatot kialakítani, mert egyszerűen nem merek kilépni a komforzónámból. Tetszik egy férfi, akivel kapcsoaltban érzem, hogy van esélyem, de ahhoz el kellene járjak a helyi pub-ba, viszont soha nem voltam, és félek, hogy megnéznek. Viszont így folyton azon agyalok, hogy mit tehetnék, viszont nem merek kimozdulni, pont azért, mert ha megjelenek valahol azzal a stílussal, ami tetszene magamon, akkor a nőknek nem tetszene, ha meg más stílust aggatnék magamra, akkor én nem érezném jól magam.

25N


2018. jún. 7. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Összevásároltál sok ruhát, amiről már megvételekor tudtad, ilyen-olyan indokkal nem fogsz hordani.

"nem merem felvenni őket, mert tudom, hogy megnézik a őket és engem is"

Hát nem ezért vetted azokat? Nem azért, hogy egyéniséged tükrözzék?

.

" ha megjelenek valahol azzal a stílussal, ami tetszene magamon, akkor a nőknek nem tetszene",

ugyanakkor "Tetszik egy férfi, akivel kapcsoaltban érzem, hogy van esélyem"

Tulajdonképpen kinek is akarsz tetszeni?

Ha a férfinek, miért érdekel, hogy a nőknek tetszik-e rajtad a neked tetsző ruha?

.

Legyél határozottabb - és meglátod, megtalálod társaságod/társadat!

.

Mellesleg: mi van akkor, ha rajtad meglátják a most félelem miatt fel nem vett ruhádat - és másnak is megtetszik annyira, hogy ő is olyat akar?

2018. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos kérdések és meglátások, viszont bátortalan vagyok mindenhez
2018. jún. 7. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy túl sokat agyalsz ki,mit gondol rólad! próbálj nem gondolni másokra csak magadra... ha nagyon zavaró neked ki,mit gondol rólad abba bele lehet őrülni és hidd el az nagyon nem jó érzés! Volt nekem is ilyen időszakom de próbáltam a saját fontos dolgaimat előtérbe hozni és olyankor nem érdekelt senki más. ezek a dolgok majd idővel el múlnak,lesz majd fontosabb dolgaid is az életbe mint ezen agyalni, hidd el, hisz én is éltem át mint valamennyi más is.

Sok sikert!

2018. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is áss a mélyére annak, hogy mégis miért van hatása az életedre annak, hogy mit gondol rólad egy rakás idegen? Miért érdekel ennyire, hogy azok az eberek, akik neked sem jelentenek semmit, mit gondolnak rólad? Miért engeded, hogy ez hatással legyen az életminődésegre? Megfelelni soha nem fogsz mindenkinek, mert ez teljesen lehetetlen és abszolút szükségtelen is.

Önismeretszerzéssel kell kezdened, rá kell jönnöd, hová vezethető vissza ez a beteg megfelelési kényszer, ha ez megvan, utána már tudod racionalizálni és kontrollálni ezeket az érzéseket, amikor előjönnek. Az önismeret az egészséges önbizalom kialakításához is szükséges, hiszen az igazi önbizalom nem külső visszajelzésekből épül fel, hanem abból, hogy tisztában vagy önmagaddal és képes vagy magad elfogadni és szeretni. Ez nehéz és hosszú folyamat, de megéri ebbe energiát fektetni, javasolnám, hogy járj el pszichodráma csoportba, rengeteget tud segíteni.

2018. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A megoldás ennek hyaszálata:

[link]

(Nem gyógyszer, hanem szőlőcukor, az amúgy is kell a szívnek! Nincs, hogy "nem szeretem", mert a szőlőcukornak íze nincs.))

Ha arra gondolsz, mit fog mondani más/akáki, ebből egy tabletta és a nevének megfogadása!

2018. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!