Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóljanak meg, mert önmagam...

Szóljanak meg, mert önmagam vagyok, vagy maradjak olyan, amit elvárnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szép ruhám van, amit ha felveszek egy magassarkúval szexi és magabiztos vagyok, viszont ezek a ruhák vagy minik vagy dekoltáltak, ami azt jelenti,hogy bele van építve a push up rész, ezért nem kell melltartó. Ezek a ruhák tetszenek, viszont tudom, hogy ha én ezeket felveszem, akkor emg fognak szólni az emberek. Ha viszont nem hordom őket, akkor kisebbségi komplexusom van.
2018. máj. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg ott van a hiba hogy a nők (de leginkább lányok) nagy része azt hiszi hogy csak úgy lehet csinos ha csitrinek öltözik, pont most van az érettségi szezon szerintem most hogy ilyen csinos elegánsban vannak még szexibbek is mint abban a segg meg csöcsvillogtatós cuccban, ez az én véleményem.
2018. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
A helyedben inkább azon dolgoznék, hogy ne legyen kisebbségi komplexusod, mert ez a ruhákkal való kompenzálás egyáltalán nem tartós megoldás a problémára. Az önbizalmadnak beülről kellene jönnie, függetlenül attól, hogyan nézel ki. De persze te tudod, ha inkább a könnyebb utat választod és kompelnzálsz ilyen dolgokkal az önfejlesztés helyett, az a te dolgod, de elég szar lehet így egy életet leélni.
2018. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgyis mindenki csak a külsővel foglalkozik.
2018. máj. 10. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kerdes
2018. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Szär lehet úgy élni, hogy a közönségesség ad önbizalmat.

Hamar elmúlik ám az az idő ameddig ez ,,szexi,,

Utána mi lesz veled?

2018. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett mindenkit lepontozni, pedig az előzők jókat írtak.
2018. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!