Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdjem le a megfelelés...

Hogyan küzdjem le a megfelelési kényszeremet?

Figyelt kérdés

Nem másnak, hanem saját magamnak akarok annyira megfelelni, hogy a napokban már összeestem a kimerültségtől.

Folyamatosan haszontalannak érzem magam és ezért akarok mindig fejleszteni magamon valamit minden téren (főként tudástárilag, de külsőleg is).

Egyszerűen, ha nem tudok valamit tökéletesen, már bújom az internetet, hogy utánajárjak.

Ez már sajnos addig fajult, hogy emberekkel is nehezen beszélek, mert kevesebbnek látom magam.



2018. jún. 7. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanebben a cipőben jártam közel 2 évig. Annyira elfajult ez a dolog, hogy pszichológushoz fordultam, mert már gyomorgörcsöm volt az állandó stressztől és agyalástól. Én betegesen tanultam, mindent szóról szóra akartam tudni, teljesen kikészültem tőle. Mióta megtaláltam, hogy mi az igazi célom a jövőt tekintve, sokkal jobban vagyok és már nem aggódok mindenen.
2018. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!