Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire komoly megfelelési...

Mennyire komoly megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés
Azért mentem egyetemre, mert nem akarok diploma nélkül maradni. Kellemetlen lenne ha később megkérdeznék és azt kellene felelnem, hogy nincs. Ha edzésen vagyok, akkor is azt szeretnem ha az oktatóm dícsér, azért dolgozom keményen. Persze magamért is, de nekem az boldogság ha elismerést kapok. Ugyanakkor nem érdekel sokak véleménye, sértődékeny típus sem vagyok.
2017. dec. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én leszarom ki mit gondol, sajnos azért tartok ott ahol. Találd meg a középutat.


Ui.: azért menni egyetemre, csak hogy elmondhasd, meg hogy legyen, mert amúgy gáz ha nincs, nem vall egyetemre való intelligens gondolkodásra. Tudni kéll elvonatkoztatni a társadalmi elvárásoktól és felülemelkedni ezen a felületes korlátoltságon, hogy ,,mit gondolnak", ,,kinek hisznek". Azok akik nem ismernek. Mert a minket körülvevő emberek 90%-a nem ismer minket és nem is fog soha, egy illúziónak meg nincs értelme megfelelni.

2017. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az akar elismerést, tisztelet meg hogy felnézzenek akit nem szeretnek. Ezt Feldmár mondta, szerintem elgondolkodtató.
2017. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felnézzenek rá*
2017. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerimtem megfelelési kényszer, vagy nem, fontos, h mit érsz el vele. Ha az edzésen jól edzel, meg jó egyetemet jól végzel, ne érdekeljen, h a dolog mélyén megfelelési kényszer van.
2017. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kellemetlen lenne ha később megkérdeznék és azt kellene felelnem, hogy nincs."


"Ugyanakkor nem érdekel sokak véleménye, sértődékeny típus sem vagyok."


Ez a két mondat kissé ellentmond egymásnak. Nem mindegy, hogy magadnak, vagy másoknak akarsz megfelelni. Mert az első is lehet beteges, ha valaki túlzásba viszi, de még mindig jobb, mint mások véleménye szerint cselekedni.

2017. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Óvatos légy a megfelelési kényszerrel, mert a végén szívni fogsz vele! Van egy határ, ami után már az egyén szív.
2017. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van diplomám, de a munkahelyem tagadom, mert még talán így is kinéznek, érettségivel a kezemben...
2017. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szard le,hogy mit gondolnak rólad és ne akarjál másnak megfelelni.

Nem kell mások véleménye miatt tönkretenned magad.

Senki véleménye ne érdekeljen,legyél olyan,mint én. Aki másnak akar megfelelni az egy gyáva féreg,akit kihasználok,hiszen hagyja magát.


Senki negatív véleménye nem számít,szarjál le mindent és vedd lazán az életet!

2017. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!