Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért itélnek el, mert nem...

Miért itélnek el, mert nem vagyok olyan, amilyet elvárnak?

Figyelt kérdés

A közvetlen környezetemben piszkálnak,amiért csendesebb vagyok,aki szeret egyedül lenni. Állandóan megkapom,hogy én vagyok a rossz,mert nem akarok masoknak megfelelni és nem nyalom a feneküket. Szeretném a szabad önmagamat adni,és nem olyan lenni,amit rám kenyszerítenek. A lelki terror mindennapos. Belémnevelték,hogy nyomjam el az érzéseimet és ne gondolkodjak szabadon. Pánikrohamaim vannak,állandóan meg akarok dögleni,mert ez mar sok nekem. Sokszor majdnem elhiszem,hogy velem van a baj.


Állítólag,akit megfelelési kenyszeresnek neveltek,az az lesz. De nálam pont az ellenkezője van,mert nagyon zárkózott,szabadszellemű vagyok és nem tűröm,ha be akarnak sorolni. Miert alakult ez ki?



2018. máj. 9. 20:58
 1/8 anonim válasza:
96%

Egyet tanácsolok. Valaki egyszer úgy szeret ahogy vagy. És az az igazi barát. Mert akik lenéznek vagy csúfolnak, azoknak sose lesz olyan barátjuk akiknek tiszta gondolataik vannak.

Ne akarj meghalni. Tudod hány ember élne, aki halálos beteg?

2018. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak azért piszkálnak, mert a gondolataidat a fejedben forgatod, nem osztod meg velük. Biztos szeretnének veled kommunikálni.

Megfelelési kényszert, ha úgy vesszük nem olyan rossz tulajdonság. Persze nem szabad túlzásba vinni. Munkahelyen alkalmazva hozzájárulhatsz a cég fejlődéséhez. Ne akarj meghalni, sok dolog van az életben, amiben örömet lelhetsz.

2018. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Azért akarok meghalni,mert a közvetlen környezetemben van egy kontrollmániás,aki minden apróságból nagy bajt csinál és egy agresszív,erőszakos senkiházi. Régebben durván bántalmazott,tiszta kék voltam,meg fájtak is a csontjaim. Rettegek tőle!

Ha akarsz írhatsz privátot!

2018. máj. 9. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kozvetlen kornyezeted karos rad nezve, akkor pattanj le amint teheted.
2018. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sobo8 válasza:
100%

Sajnos vannak olyan emberek, akik úgy gondolják, hogy csak az jó és helyes, amit ők tartanak annak. Valójában ők az öntörvényűek, de ezt másra fogják. Ezáltal hatalmat gyakorolnak mások felett.

Nekem azt tanácsolták, hogy keressem a hozzám hasonló felfogású és gondolkodású embereket. Talán ez neked is beválik.

2019. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt le vannak irva kit hogy neveltek es mi varhato igy felnötten



[link]

2019. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3. és megérné neked Ilyen ember miatt meghalni?


Mégha valami jo ügy érdekében tennéd. De nehogymàr egy szemét ember miatt a te életed legyen gàz vagy eldobando. Mem is értem a logikàdat

2019. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nyomorultaktól meg kell szabadulni,mihamarabb
2020. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!