Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Magyarorszagon jo...

Szerintetek Magyarorszagon jo emberek elnek? Melyik orszagban elnel legszivesebben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a magyarokkal nem lenne akkora baj, inkább a cigányok akik itt a problémát jelentik, mint "emberek"


mi élelmes és okos nép volnánk, ha lenne egy jó vezetőnk aki tényleg az országért, emberekért van és nem a saját zsebüket tömnék, akkor igenis nagyon jó ország lehetnénk

a cigányokat meg nem integrálni kell, mert ez a dolog többször megbukott, a nagy többségük primitív, inkább állatias, egy értelmes nép és ezek az ostoba állatok nem nagyon tudnak megférni egymás mellett kényelmesen

2018. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, irigyek, beszólogatnak, mindig a másikkal foglalkoznak, lenéznek ezért-azért, panaszkodnak... hazamenni is utálok.


Svájcban élek, itt normálisak az emberek - akiket én ismerek, de megválogatom a "bartáaimat".

2018. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Én amúgy szeretem Magyarországot, hozzá tartozik, hogy a dunántúlon, viszonylag elit környéken lakok, itt nincs szegénység, nincsenek cigánysorok, se bevándorlók. Azért jó magyarország, mert természeti kincsekben (víz, fák, szántóföldek, állatok) gazdag, a GDP meg éppen annyira magas, hogy azért egész tűrhetően meg lehessen élni, viszont a bevándorlókat egyáltalán ne vonzza. És nem vagyok egyáltalán gazdag, havi 100-ból élek egyedül, de kellő odafigyeléssel ebből is lehet félre rakni. Nem kell se cigizni, se piálni, és akkor megmarad minden hónap végén egy 30-40 ezer forint simán. Lehetne hőbölögni hogy ez kevés, meg hogy a németek így meg úgy sokkal többet keresnek és évente többször is elmennek nyaralni, de én megbarátkoztam azzal amim van. Vannak olyan hobbik, amik nagyon kevés, vagy épp semennyi pénzbe nem kerülnek. Például a kocogás, a bringázás, a foci, barátokkal összejönni, kártyázni, stb. Minden csak hozzáállás kérdése. És mielőtt bárki szidni kezdene, én is utálom a jelenlegi kormányt mint a szart. De attól én még itt élek, és megpróbálom ebből a kevésből kihozni a maximumot.
2018. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az 5-ös azt állítja, nincs tisztelet a kivételnek, magyarországon mindenki szar ember egytől egyig.


Aki ilyet mond, az utálja a szüleit is, a rokonait is, minden magyar ismerősét, és még saját magát is, hiszen ha magyarországon mindenki szar ember, akkor saját magát is bele kell számolnia a mindenkibe.


Amúgy annyira bírom, amikor ilyennekkel dobálózik valaki, hogy "MINDEN EMBER" ilyen vagy olyan... Honnan tudja? Személyesen megismerkedet mindenkivel? Nem is tudtam, hogy maga Isten is tiszteletét teszi itt GYK-n, mert csak ő ismerhet mindenkit...

2018. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!