Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne komplik...

Mit csináljak, hogy ne komplikáljak túl mindent, illetve ne agyaljak rajta?

Figyelt kérdés

Elrontottam egy sráccal a dolgokat, de már évekkel ezelőtt. Azóta van neki valami barátnője, de hol együtt vannak, hol nem, szóval maga a kapcsolatuk komplikált.

Én pedig egyrészt a múlton rágódok, másrészt azon agyalok mindig, hogy érdemes lenne újra felbukkanjak a pasi életében, mert a megérzéseim azt súgják, hogy igen, de nem akarok hülyeséget se csinálni. Szóval hónapok óta szinte csak ezen agyalok, ahelyett, hogy tényleg tennék valamit, mivel mindent 1000x átgondolok, majd rájövök, hogy nem kellene akarjak tőle semmit, aztán napokra rá megbánom, s kezdődik újra az egész elcsábítani-e őt vagy sem.


2018. jún. 8. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Általánosságban is igaz, hogy addig agyalsz valamin sokat míg nyitott kérdéseid vannak. Ha beszélgetsz vele, jobban megismered, akkor a téma lezárása irányában teszel, vagyis hogy vagy újra együtt lesztek vagy nem. És nem élsz bizonytalanságban.

Sokan azt fogják gondolni rólam hogy meghibásodott a diliház kerítése ha most azt mondom hogy én meg az örökmozgó kutatás terén voltam így mint te, ráadásul mérnökként, hogy agyaltam rajt. De csak addig tettem míg ki nem derült hogy tényleg lehetséges például a vízautó és néhány amatőr feltaláló a világban be is mutatta személyesen. Miután megtudtam, lezárt lett számomra és nem foglalkoztam vele többet. A kétség az ami agyalásra készteti az embert. A digitális világban szokásos igen vagy nem végeredményt részesítjük előnyben az élet más területén is. A talánt azt nem.

2018. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!