Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet teljesen kikapcsoln...

Hogy lehet teljesen kikapcsolni az agyamat? . Hogy legalább egy percig ne agyaljak semmin?

Figyelt kérdés
Túl sok dolog van ami arra késztet hogy idegeskedjek , agyaljak ...valami ,,gyógymód "van erre ? ( internetes blogok - vlodok ,könyvek vagy valami ...)

2014. aug. 14. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
helyezkedj el egy kényelmes fotelban, tegyél a fejedre egy fejhallgatót, hallgasd a kedvenc zenédet, és a szemedet takard el, vagy csukd be.
2014. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj agykontrollt.
2014. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
először gondolj csak a fehér elefántra ... aztán arra sem
2014. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána meditációs technikáknak :)
2014. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki tudja a tuti receptet, kérem írjon privát! :)

No, de komolyabbra fordítom a szót. Nekem ideiglenesen egy kiadós séta segített. Fogtuk magunkat a kutyabarátaimmal és uccu a mezőre. Aki városlakó, keressen jó nagy parkot. És akkor nem szóltam a barátokról! Néhány "idióta" biztosan akad mindenkinek, akikkel el lehet ökörködni...vagy éppen kiöntheted a lelki szennyest.

2014. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) Nagyon jókat írtatok :))
2014. aug. 15. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Én be szoktam ilyenkor kapcsolni valami különleges hangulatú zenét, ami nyugtat és ellazít, és kicsit meditatív állapotba kerülök tőle. A másik, hogy behunyom a szemem, és elképzelem, hogy egy végtelen, anyagtalan fehérségben vagyok, és erre a gondolatra koncentrálok
2014. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!