Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen gyerekes vagyok....

23 évesen gyerekes vagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, mit jelent.

Ha semmilyen felelősséget nem vállalsz, akkor gáz.

Vagy ha nagyon önállótlan vagy, az is gáz. Pl. kiszolgáltatod magad, mint egy kisgyerek.

De ha vannak gyerekes vonásaid, kedvteléseid, szereted a meséket, még mindig vannak plüss állataid, még mindig szeretsz legózni, stb., az normális bármilyen korban.

2018. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy ez miben nyilvánul meg..
2018. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Na ácsi...most úgy érted, hogy te magad gyerekesen viselkedsz, vagy úgy, hogy már szülő vagy?
2018. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
23 éves korra már simán lehet 1-2 végzettséged és hozzáillő párt is sokan találnak már addigra, szóval szerintem alapvetően nincs itt gond, átlagosan tekintve azért a nagytöbbségnek ebben a korban még nincs gyereke, de ettől függetlenül már képes vagy/lehetsz gyereket nevelni.
2018. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as

Áh tényleg, lehet félreértettem a kérdést :D

4-es vagyok.

2018. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
23 éves nő vagyok. Férjnél vagyok, saját lakásunk van, dolgozok, intéznivalókat megcsinálom. Otthon meg pofákat vágunk egymásnak, rengeteg plüssálatom van, imádok játszani, férjemmel néha szoktuk egymást a házban kergetni, imádunk meséket nézni... De ezt így csak mi ketten tudjuk egymásról. Csak mert felnőttek vagyunk nem jelenti azt, hogy unalmas öregembereknek kell lennünk.
2018. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

En 33evesen is az vagyok.

De nem tehetek rola,ilyen a szemelyisegem,hiaba probalnek megvaltozni.

2018. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi információt nem mondtál, így nehéz megmondanunk :)
2018. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!