Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lánnyal való ismerkedés a...

Egy lánnyal való ismerkedés a lány egójának a simogatásáról szól?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány azért nem kezdeményez a 21. században sem akkor sem, ha tetszik neki egy fiú, mert ha neki kellene kezdeményeznie, akkor nem lenne aki simogassa az egóját, míg mikor a fiú kezdeményez, akkor egy ideig elhiszi magáról, hogy ő olyan szép és különleges, hogy a fiú merte vállalni érte a visszautasítás és a csalódás kockázatát?

2018. jún. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Egy nő sosem kezdeményez,az a férfi dolga már ősidők óta! A férfinek kell megtennie az első lépést,ne a nő menjen utána,hanem fordítva! A macskát sem az egér kergeti!
2018. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Miért pontoztál le?
2018. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Én nem pontoztalak le. De én nem értek egyet veled.

Ha a csajnak szimpatikusnak tűnik, akkor ugye elkezd szemezni vele. Na innentől már a csaj kezdmenyézetett!!!

Majd fiúnak kell észrevennie, hogy szabad a dolog...


21. században vagyunk, nők is kezdmeenyézhetnek egy beszélgetést, majd a fiú fogja elhívni randira, ha nagyon tetszik neki...

2018. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Sőt!

Hátrányos helyzetű, lelkileg sérült fiúk biztosan nem fognak kezdemenyézni. Mert félnek a csalódástól...

2018. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
A szemezés nem egyenlő kezdeményezés. Az jelzés, hogy benne vagyok. Egyéb gesztusok, véletlen érintések és kacérkodás is a terelgetést szolgálják. 21. század ide vagy oda, én is úgy gondolom, hogy a férfié a kezdeményezés, különben nem az a férfi akire én vágyok. Párom fél éven keresztül hódított meg, úgy hogy csak velem foglalkozott. A férfiaknak kell ez a vadászat, hogy érezzék, ők a férfiak, nekem pedig kell ez az "egó simogatás", hogy biztosan tudjam, csak én kellek neki.
2018. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Mi van tán, nyugdíjas vagy?
2018. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!