Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélitek ezt a gondolkozást?

Ti elítélitek ezt a gondolkozást?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal nem működik/nem nyitott rám/elutasít, akkor nem ragadok le nála (teljesen), hanem másnál is bepróbálkozok. Ha nála sem megy, akkor térek a következőre. Semmi értelme egy csaj miatt depizni meg folyamatosan törni magunkat, hátha meggondolja magát. Valaki elítél, mondván "minden nővel kikezdek". Te mit gondolsz?

2018. febr. 9. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez így a helyes.
2018. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Rendben van ez így, ami nem megy, nem kell erőltetni.
2018. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Tedd amit jónak látsz, ha úgy érzed ez így okés akkor kit érdekel más

Amúgy ha elutasít akkor minek várni rá, nemisértem

2018. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván rendben van, viszont elgondolodtató hogy miért utasít el mindegyik. Én is ismerek ilyen srácot aki helyes is meg rendes is, viszont csajozni abszolút nem tud és ezért mindenkinél próbálkozik, csak azt felejti el hogy mi csajok pletykásak vagyunk és nem pozitív dolog ha egy srácról az terjeng hogy mindenkivel kikezd. Szóval szerintem okosan.
2018. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár én nem vagyok ez a típus. Én nem keresgélek folyamatosan, nem próbálkozok akárkinél, amíg össze nem jön egyszer...

Én ha megismerek valakit, aki elvarázsol, nagyon tetszik, kívül-belül, odavagyok érte, stb, na őérte törni fogom magam és nála próbálkozni fogok. De ha vele nem jön össze, akkor nem "ugrok" tovább az összes szembejövőre, hogy hátha akkor valamelyikkel sikerül...

Valóban nincs értelme egy csaj miatt depizni, de annak sincs túl sok, ha csak azért próbálkozol folyamatosan, hogy legyen valaki, és kb tök mindegy, hogy ki.

Ha tényleg szinte minden nővel kikezdesz, "valamelyikkel majd csak összejön" alapon, hát az tényleg elég gáz. Ennyire ne legyél kétségbe esve.

2018. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még sosem voltál szerelmes. Nem jókedvében depizik az ember, és nem is azért, mert olyan marhára célravezető és hasznos.
2018. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor megtetszett valaki, bepróbálkoztam. Ha nem sikerült (mert azért a kudarcaim száma mindig sokkal nagyobb volt a sikereiménél), továbbálltam, míg megint valakire rá nem éheztem.

Természetesen megviseltek a pofára esések, de próbáltam levonni belőlük a tanulságot, és kideríteni, hogy mit csinálok rosszul. Így egyre könnyebben ment a dolog.

2018. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!