Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan magabiztosak...

NDSM kérdése:

Mitől olyan magabiztosak (talán túlzottan is) a 16-25 közötti srácok?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg a környezetemben, hogy semmi rendkívüli nincs bennük mégis azt hiszik , hogy ők az emberiség krémje. Tiszteletlenek mindenkivel, a helyes párjukat is folyton csak piszkálják sőt néha durván meg is alázzák mások előtt.
2018. jún. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellő mértékben hiányzik valakiből az intelligencia és a tudatosság, akkor mégis miért lennének kétségeik, alázatuk, reális önképük? Az ilyen tipikus "menő gyerekekre" nem jellemző - ebben a korban még - hogy kialakult személyiségük lenne, valamint az intelligenciájuk sem kimagasló, a tudatosságról meg ne is beszéljünk... Fejlődő személyiségek, akik minden áron tartozni akarnak valahová, és meg akarnak felelni a társaiknak. Egyszerűen felvesznek egy "én vagyok itt az istenkirály" szerepet, mert ebben érzik biztonságban, védve magukat.
2018. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom milyen közegben mozogsz, de én pl aki főleg itt meg visszagondolok a régi időkre amikor ezzel a közeggel valóságban is érintkeztem nem mondanám hogy ez így lenne.

Bár látva pár mai pávát facet-t meg itt ott, eltudom hinni hogy elszállnak a semmire ezek a kis srácok. De ez ugyan úgy a nőknél is jelen van, hogy a lehető legátlagosabban kinéző is hatalmas elvárásokkal van mások iránt ha pl párválasztásról van szó, de máshol tereken is. Mindenki pózol meg próbál celebeskedni úgy viselkedni meg élni, de hát az nem pont a valóság.

2018. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne általánosítani se! Én például rengeteg embert ismerek ebből a korosztályból akikre egyáltalán nem igaz ezek közül egyik sem.
2018. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magasak, izmosak, jóképűek és nagy/vastag péniszük van. Mire fel lennének önbizalom hiányosak?
2018. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!