Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan, hogy valamit...

Létezhet olyan, hogy valamit egyszerűen nem hiányolok, mert sose éreztem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Ja, pl cigi.
2018. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pl rengeteg olyan étel van a világon, amiről fogalmad sincs, nem tudod milyen íze van, így nem is hiányzik.
2018. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam... De tetszik hogy tök másra gondoltok mint én. :D
2018. jún. 8. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én is írok ide valamit...


Engem kicsit mélyebb gondolatok foglalkoztatnak, mint a cigi meg az evés - a két előző, mély lelkületű, intelligens hozzászóló személyében.


Első körben az jutott eszembe, amikor először voltam boldog. Úgy igazán, önfeledten, azt átélve, hogy "csak a jó dolgok vannak", és semmi probléma nincs. (Akkor éppen, amég tartott ez az állapot...) Aztán miután elvesztettem az örömforrást, és visszaestem az azelőtt megszokott kerékvágásba, kegyetlenül rosszul éreztem magam. Nagyon hiányzott a boldogság. Akkor jöttem rá arra, hogy - bármilyen hülyén hangzik - de mennyivel "jobb volt" korábban. Amég nem tudtam, milyen lehet úgy igazán megélni a boldogságot, addig nem is hiányzott. mert egyszerűen nem volt összehasonlítási alapom. Nem tudtam, hogy hiányzik-e az életemből, mert még nem volt. Most már tudom, milyen volt, és tudom hogy mi hiányzik. Szóval így mégrosszabb. Előrébb nem jutottam, de legalább hátrébb ellenben igen. :)

2018. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezhet rengeteg dologra gondolhat az ember ez alatt. Érzésekre, ételre, fizikális dokgokra amit esetleg érintéssel nem tapasztaltál. Jó lenne tudni mire gondolsz úgy konkrétabban tud az ember válaszolni neked!
2018. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!